Králův Dvůr – Jablonec B 1:0
Česká fotbalová liga

Zápas rozhodla 28. minuta, kdy po rohovém kopu domácích vznikla skrumáž, ve které se nejlépe orientoval Tomáš Bláha, jenž protlačil míč do sítě béčka Jablonce.

Hrdinou závěrečného kola na třetiligových trávnících se stal Lukáš Mach ze Sezimova Ústí, které sestřelilo Motorlet pěti góly a tento útočník dosáhl hattricku. Králodvorské nepotěšily ztráty právě prvních dvou celků, když u nich na bod dosáhla juiorka Slavie Praha respektive Varnsdorf. Z hlediska bojů o záchranu přišlo důležité vítězství pro béčko Viktorie Žižkov, které poprvé vyhrálo venku a to na půdě Karlových Varů. V bojích o záchranu je na jaře namočeno hned pět béček prvoligových celků, takže pro králův Dvůr je velmi dobré, že Bláha měl proti Jablonci přesnou mušku.

Branka: 28. Bláha. Rozhodčí: Grimm - Janoch, Kříž. ŽK: Steiner, Bíro, Valenta (JAB). Poločas: 1:0. Diváků: 400.

FK Králův Dvůr: Mojžíš - Šilhavý, Bláha, Bureš – Nejepsa, Tlustý, Sabou, Kyklhorn, Trantina (69. Kváča) - Novák (46. Veselý), Fulín (79. Vejmelka). Trenér Miloslav Kučera.

Baumit Jablonec B: Bočok - Farkaš, Patka, Rathauz, Parys - Kuželka, Bíro, Valenta, Kulhánek, Kocourek (67. Nulíček) – Steiner. Trenér Jiří Hloušek.

Autor: Jan Bežó ml.

Foto: Po remíze s rezervou Žižkova dokázali cábelíci na domácí půdě zdolat béčko Jablonce. Autor: Jan Vildmon