Čížová – Hořovicko 1:1
Z lavičky dirigoval hosty po dvouzápasové absenci zkušený stratég Jan Berger. Ten nejprve žehral po šanci Velase, který se prodral po levé straně, ale v 5. minutě již mohl chválit další akci Hořovicka. Nademlejnského přihrávku prodloužil Vokáč na Beža a ten přesným centrem vybídl Štěpničku k nádhernému voleji, na nějž byl gólman Drápala krátký – 0:1. Po chvíli po přihrávce Vokáče těsně přestřelil Rampa, na druhé straně hlavičku Rambouse kryl Mojžíš. Hosté byli lepší a připravovali si tlak, jenže po Kaufmanově přímáku nedosáhli Rampa s Vokáčem. V 35. min. chytil Drápela pěknou ránu Vokáče k tyči a to bylo v prvním poločase vše.
Hosté měli míč více na svých kopačkách i ve druhém poločase. domácí byli hodně neškodní, ale pojišťovací branka nepřicházela. Ale měla! Nejprve těsně vedle branky stříleli jak Vokáč, tak Štěpnička. Domácí se pak trochu osmělili, toužili po vyrovnání, ale jejich snahu utnul faul kapitána Jarouška na unikajícího Rampu, druhá žlutá a domácí hráč šel pod sprchy. Od 79. minuty tedy hráli hosté přesilovku, Vokáč ale střílel vedle, střelu Kaufmana kryl u tyče Drápela a největší šanci po centru Nademljenského hosté propásli, když před domácím gólmanem zůstali tři volní hráči, ale míč mezi nimi doslova proskotačil. Domácí se nechtěli vzdát a v 89. min. Rybák uvolnil Jindřicha, který srovnal skóre na konečných 1:1. Pro domácí to byl šťastný bod, hosté mohou litovat ztraceného vítězství.

Branky: 89. Jindřich – 5. Štěpnička. Rozhodčí: Paták – Pastyřík, Houdek. ČK: 79. Jaroušek (po 2 ŽK). Poločas: 0:1. Diváků: 80.
FK Hořovicko: Mojžíš – Bežó, Pivoňka, Kaufman, Šmíd – Vokáč, Nademlejnský, Rampa, Velas (70. Wágner), Hrbáč, Štěpnička (68. Chrdle).

Kapitán Hořovicka Luděk Kaufman uklízí míč před dotírajícím hráčem Čížové. Foto: jihočeský fotbal – Jan Škrle