Drozdov – Praskolesy 2:5
Hlavní příčinou prohry domácích byl malý pohyb, což na rozlehlém drozdovském hřišti hostům vyhovovalo, měli čas na přesné přihrávky a to rozhodlo.
Skóre otevřel již ve 12. minutě hostující Jiří Hrdlička, který využil Permanovu přihrávku a nedal Kebrlemu v brance domácích šanci – 0:1. Poté se hra přemístila do středu pole a domácí přece jen vykřesali kapku naděje. Nejprve sice brankář hostů Lukavský nebezpečnou střelu ještě chytil, ale minutu před koncem se postaral nejlepší hráč domácích Štochl o šok do bohorovného klidu hostů, když se mu podařilo překonat pěknou střelou Lukavského – 1:1
Oba celky zůstaly překvapivě o přestávce u svých laviček na hrací ploše, takže občerstvit se šla pouze rozhodcovská trojice, a tak měli trenéři Hrabák a Žák svým ovečkám co dmlouvat. Lépe se to povedlo trenérovi Praskoles, protože hned v 50. minutě s velkou chutí hrající Perman obešel tři protihráče a sólo zakončil překonáním Kebrleho – 1:2.
Pak se opět zaskvěl Lukavský, když zneškodnil ránu Kaliny, ta jakoby nabudila Drozdov k nádechu a přišla krásná akce. Na pravé straně se v 52. minutě uvolnil Spurný, který vyslal nadýchaný centr před branku hostů a Štochl hlavou vymetl pavučinku hostující branky – 2:2.
Jenže vítr z plachet vzal domácím v 58. minutě roh Permana, který si nešťastně srazil do vlastní sítě právě domácí kapitán Štochl – 2:3.
Ten už své spoluhráče nevybrucoval a na hřišti začalo existovat jednou mužstvo. Hosté si začali dělat, co chtěli, někdy to až přeháněli s kličkami v pokutovém území, na což se nemohl dívat pravý bek Šteiner, jež v 68. minutě napřáhl z 25 metrů k ráně levačkou a míč zaplul přesně pod břevno domácí branky – 2:4.
Drozdov úplně odešel a hosté se předháněli ve spalování šancí, což se hrubě nelíbilo Permanovi, který chvíli před koncem využil závaru a dosáhl na svojí druhou branku – 2:5.
Praskolesy vyhrály zaslouženě, výtečně zahrál Perman, na straně domácích nezklamal svým výkonem pouze kapitán Štochl.

Branky: 44. a 52. Štochl – 50. a 88. Perman, 12. J. Hrdlička, 58. vlastní Štochl, 68. Šteiner.
Rozhodčí: Pecka – Sekerka, Chvátal. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 1:1.
TJ Drozdov: Kebrle – Pergl (46. Zelenka), Křivánek, Průša, F. Palek (65. Š. Palek) – Spurný, Štochl, Sládek, Vodička – Švarc, Kalina. Trenér Hrabák.
TJ Praskolesy: Lukavský – Šteiner, Drábek, A. Kadeřábek (22. Šimonovský), Smetana – Švejda, Perman, I. Kadeřábek, Šindelář – J. Hrdlička, Ungr. Trenér Žák.

V hlavičkovém souboji se střetli i střelci branek Adam Šteiner (v bílém) a Martin Štochl. Foto: Jan Bežó ml.