Hořovicko – Č. Krumlov 5:4
Fotbal, divize dorostu

Domácí začali aktivně a od úvodu se tlačili před krumlovskou branku. 16. minuta přinesla první gól, když Škvára proměnil centr od Solara - 1:0. V 30. minutě se u postraní čáry uvolnil perfektně Škvára a ostrým centrem skvěle našel Křížka, ten ovšem minul. Další gól měl na hlavě Ungr, ale po rohovém kopu mířil jen těsně vedle. Domácí udělali největší chybu v 45. minutě, kdy už se zřejmě viděli v kabině. Osamocený útočník Krumlova se řítil sám na branku a tvrdou ranou do šibenice vyrovnal - 1:1.

Do druhého dějství vstoupili domácí výborně a po standardní situaci se trefil hlavou důrazný Pergl – 2:1. V 56. minutě kopal Koryta roh, přesným centrem našel Pergla a ten se ani podruhé hlavou nemýlil - 3:1. Hosté byli zralí na ručník. V 62. minutě šel důrazně do souboje s brankářem před vápnem Křížek, obešel ho a přenechal míč Ungrovi, který se do prázdné branky nemýlil - 4:1. V 69. minutě šel důrazně za balónem střídající Novák, předložil ho Škvárovi a ten neměl problém zakončit - 5:1. Hosté vůbec nestíhali a v 81. minutě měl na noze gól Pelikán, který obešel i brankáře, ale laxní střelou trefil jen posledního obránce stojícího na brankové čáře. V téže minutě se domácí nestačili přeskupit, centr z levé strany si zpracoval krumlovský hráč a přesnou střelou snížil - 5:2. V 84. minutě domácí vyrobili na hranici vápna faul, který hosté potrestali střelou do pravé šibenice Zímovy branky - 5:3. Krumlov ožil a po většinu času se hrálo na půlce domácích. V 89. minutě trefil nešťastný Budínského odkop Pelikána, od něhož se odrazil přímo na kopačky hostujícho útočníka a ten míč uklidil k tyči - 5:4. Drama pokračovalo i v pěti minutách nastavení, ale Hořovicko se již ubránilo. Domácí v posledních deseti minutách předvedli, jak z jasně vyhraného zápasu udělat pořádné drama a málem přivodit trenérům infarkt.

Branky domácích: 16. a 69. Škvára, 47. a 56. Pergl, 62. Ungr. Rozhodčí: Janoch - Klečka, Kareš. ŽK: Zíma, Lebduška, Budínský, Zemánek, Ungr – hosté 0.

FK Hořovicko: Zíma - Šoch, Budínský, Pergl, Koryta - Solar (75. Sojka), Lebduška (71. Hlaváček), Zemánek (58. Pelikán), Škvára - Ungr (66. Novák), Křížek.

V utkání mladších dorostenců domácí prohráli se stejným soupeřem 1:3, když jedinou branku domácích vstřelil Tregler.

Domácí Petr Novák (v červeném) svádí souboj s brankářem Českého Krumlova. Foto: Jan Bežó ml.