Hořovicko - Loko Vltavín 2:1 (1:1)

Úvod zápasu se nesl ve znamení velké aktivity Hořovicka, které odehrálo v počáteční fázi velmi dobré utkání. Rychlý přechod do útoku a překonávání obrany pražského celku přinesl brzy i vedoucí gól, který po pěkné kombinaci vsítil Větrovský a Hořovicko vedlo 1:0. Poté však přišla fáze, která měla jeden faktor: neproměňování šancí hráčů Hořovicka. Před brankářem Vltavínu se ocitli úplně osmaceni Hebeda, Sklenář, Bežó i Větrovský, ale skórovat ani jheden nedokázal i díky výtečnému výkonu gólmana Vltavínu. Když pak ani další příležitosti Hořovicka vyšly vniveč, přišla dvě minuty před půlí pohroma. Pomalé a nedůsledné pokrytí hráčů Vltavínu při rohu znamenalo vyrovnání na 1:1.

Druhý poločas přinesl pokleslou úroveň hry, Hořovicko sice kontrolovalo hru, ale dopláýcelo na další neproněnění tutových šancí, Vlůtavín se dostával před brankáře Slováčka pouze ojedniněle. Čtyři minuty před koncem zápasu přišel lob na naběhnutého stopera Hořovicka Kaufmana, který při své příležitosti nezaváhal a dal na konečných 2:1. Skóre zápasu už tak skončilo a při vývoji dalších výsledků a vědomí, že ve čtvrtek dohrává Hořovicko zápas se Šterboholy, které jsou zatím bez bodu, mají modrobílí nakročeno do semifinále turnaje.

FK Hořovicko: Slováček - Šmíd (46. Kadeřábek), Kaufman, Diviš, Sklenář - Větrovský, Bežó, Nademlejsnký, Šubert (46. Keckstein) - Kolář, Hebeda. (zb)