Hořovicko B – Stodůlky 5:2
Fotbal, přípravný zápas

Domácí celek od začátku převzal iniciativu a snažil se kombinační hrou překonat obranu soupeře. To se poprvé podařilo ve 12. minutě, kdy Švarc našel na hranici velkého vápna uličkou Číhaře, jenž po zemi uklidil míč do sítě – 1:0. Pak se dostali ke slovu hosté, jejich dva střelecké pokusy Šilhavý zneškodnil. Ve 28. min. byl při kličce před velkým vápnem faulován Číhař a sám postižený trestný kop namířil prudkou ranou přes zeď do sítě – 2:0. Další příležitost promarnil dlouhým vedením míče Šimůnek. Pět minut před půlí přišla za prudkého lijáku tvrdá střela na domácí branku, která byla tečována a zapadla přesně k tyči – 2:1.

Na začátku druhé půle se dostal do příležitosti Kolář, ale hostující gólman jej vychytal. Na druhé straně zakročil výtečně Šilhavý na lajně, další pokus hostů zmařil jejich hráč tak, že překopl prázdnou branku doslova z metru. V 65. min. se protáhl u brankové čáry podél obránce Ehl, který našel úplně volného Hebedu, pro kterého nebyl problém vstřelit gól – 3:1. V 70. min. vyslal Hruška z pravé strany výtečný centr do vápna hostů, na který si naběhl Novotný, jenž nekompromisně zamířil do sítě – 4:1. Hosté nesložili zbraně a hráli stále otevřený fotbal, jenže v 79. min. se dostal za jejich obranu Ehl, který byl podseknut. Nařízenou penaltu sám postižený proměnil – 5:1. Hosté se přece jen dočkali v 81. min., kdy snížili na konečných 5:2. Před závěrečnou průtrží zazněl ještě pochvalný potlesk po střele Kocourka, který z 25 metrů trefil břevno hostující branky.

Branky domácích: 12. a 28. Číhař, 65. Hebeda, 70. Novotný, 79. Ehl (PK). Rozhodčí: Košťálek – Špicl, Kros. Diváků: 25. Poločas: 2:1. FK Hořovicko B: Šilhavý – Rak, Novotný, Diviš, Švarc (46. Novák) – Šimůnek, Kolář, Hruška, Hebeda – Číhař (46. Kocourek), Ehl. Trenér Vl. Král.

Lukáš Hruška (v modrém) svádí souboj o míč v zápase Hořovicka B se Stodůlky. Foto: Jan Bežó ml.