Hořovicko B – Sp. Příbram 1:2
Fotbal, I.A třída, sk. A
První akci domácích zlikvidoval gólman Čejdík. Trestný kop Pravdy šel po chvíli těsně vedle Šilhavého branky. V 7. min. slibný únik Ehla zmařil ofsajd, vzápětí namířil Hebeda trestný kop vysoko nad branku. V 9. min. měl šanci příbramský Houdek, centr Koláře na druhé straně nadělal Čejdíkovy problémy. V 16. min. vysunul Hebeda míč až k pokutovému území, ale Sklenář na něj nedosáhl. V 19. min. trestný kop Hebedy vystrašil Čejdíka, ten s problémy kryl. Ve 20. min. potáhl míč opět Hebeda, ze strany trefil tyč, u dorážky byl první Ehl a ten se nemýlil – 1:0. Pak se hosté připomněli nebezpečným centrem Smejkala, který nadvakrát kryl Šilhavý. Ve 23. min. trefil tyč Houdek, míč se odrazil ven, po chvíli střílel Čupalka těsně vedle. Ve 27. min. hostující obránci tvrdě zastavili akci Ehla. O tři minuty později skvěle vyrazil Šilhavý bombu Pravdy a následně i střelu Dostálka. Ve 32. min. vyrazil ránu Sklenáře Čejdík do pole. Po chvíli namířil Novotný trestný kop vedle branky, po něm se opřel do dalekonosné střely Hruška, ale mířil těsně vedle. První poločas zakončil přihrávkou Sklenář na Koláře, který však netrefil branku.

Hned po změně stran naznačil Spartak, že půjde za vyrovnáním, takže Šilhavý kryl těsně před Svobodou a vzápětí pokryl i hlavičku Huleše. Když pak Čejdík pokryl střelu Koláře, hosté na druhé straně udeřili, když po Smejkalově pasu se angličanem prosadil Dostálek – 1:1. V 57. min. vyslal Kolář další ránu vedle branky, aby vzápětí trefil Svoboda hlavou břevno. Vedení mohl strhnout na domácí stranu v 63. min. Kolář, kterému zlikvidoval gólovou šanci Čejdík. I druhý brankář pak pokryl pokus Pravdy, poté dal těsně vedle Ehl. V 73. min. po rohu Dražana se prosadil hlavou Huleš a dal na 1:2. V 76. min. mířil Hruška trestný kop těsně nad, domácí otevřeli obranu, takže unikl Dražan, ale neskóroval. V 79. min. ideálně Hruška vysunul Ehla, ten však šanci neproměnil. Ke konci si Spartak jednogólové vedení pohlídal a odvezl si tak tři body.

Branky: 20. Ehl – 54. Dostálek, 73. Huleš. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 1:1.Diváků: 90. Poločas: 1:0. FK Hořovicko B: Šilhavý, Albl (62. Novák), Rak, Diviš, Novotný, Hebeda (71. Ábel), Kolář, Hruška, Sklenář (58. Šimůnek), Šmíd, Ehl.