Hořovický trenér Jindřich Novotný si tuto přípravu pochvaloval. „Letos se to dokonce obešlo bez zranění a nemoci. Potrénovali jsme velice dobře,“ uvedl trenér Hořovic, který dodal, že hráči pod jeho vedením trénovali třikrát týdně. V neděli sehráli hořovičtí žáci první přípravné utkání na půdě divizního Písku

Písek – Hořovice 5:2

Fotbal, příprava

„Dali jsme příležitost širšímu kádru, tedy zhruba dvaceti hráčům. Chtěli jsme vidět, jak na tom jsou noví hráči,“ uvedl trenér Novotný. Tento fakt se projevil na výsledku utkání. Hořovický trenér následně uvedl další z důvodů porážky. „Písek má umělku. Herní jistotu, kterou budeme mít za měsíc, mají oni celoročně,“ podotkl Novotný, který nedělal z porážky velkou vědu. „Byla to první příprava na velkém hřišti. Výsledek je svým způsobem druhořadý,“ dodal Novotný. Další přípravné utkání sehrají hořovičtí žáci ve čtvrtek na půdě Viktorie Plzeň.

Branky za Hořovice: Hybš, Čepelák. Poločas: 4:1.

Sestava Hořovic: Ilko, Křikava – Souček, Vaníček, Čepelák, Zemánek, Kubišta, Šebek T., Hybš, Krampera, Šebek V., Pelikán, Petráš, Tužil, Kružlík.