Třetiligové Karlovy Vary vedené trenérem Jindřichem Dejmalem měly sice dobrý vstup do zápasu, kdy se ujaly ve 38. minutě vedení Geňou, do půle ale bylo vyrovnáno. Ve 43. minutě se trefil Nejepsa, ke kterému se v 62. minutě přidal Vejmelka, který zvýšil na 2:1 pro cábelíky. Tento výsledek pak již do konce zápasu zůstal nezměněn.

FK Králův Dvůr nastoupil v této sestavě: Čaba (46. Tuček) - Bláha, Šilhavý (46. Minařík), Samek, Bureš - Petr, Kyklhorn (46. Frydrych), Tlustý (46. Kučera), Kváča, - Nejepsa, Fulín (46. Vejmelka).

Zápas sledovalo 30 hodně promrzlých diváků.

V dalším sobotním zápase zdolaly Kunice Mladou Boleslav B 3:0. Na vyšehradském turnaji se fotbalisté Králova Dvora představí opět v sobotu 30. ledna, kdy se od 14 hodin střetnou právě s béčkem Mladé Boleslavi.

Další novinky:

Fotbalisté FK Komárov by rádi dotáhli na jaře náskok vedoucího Tetína v okresním přeboru. Již týden jsou v tréninkovém procesu, v březnu plánují soustředění a v přípravě by se měli střetnout s dorostem Hořovicka, Praskolesy a Žebrákem. Náplní tréninků je nyní běhání a nabírání síly.

Hřiště nedalekého SK Drahelčice se stane útočištěm fotbalistů TJ Chrustenice pro jarní domácí zápasy ve III. A třídě. K dohodě mezi kluby již došlo, vše ještě dle informací z klubu musí posvětit OFS Beroun. Chrusteničtí věří ve velkou podporu jejich fandů v jarních bojích.