Loděnice – Jeneč 2:1
Fotbal, I.B třída, skupina A
Utkání začalo náporem domácího celku a hned v 1. min. mohl J. Pospíšil navázat na své vystoupení z minulého týdne, ale jeho rána z voleje proletěla těsně nad břevnem hostující branky. V 6. min. se Jánská radovala. V pokutovém území byl podražen Křížek a nařízenou penaltu T. Frydrych bezpečně proměnil – 1:0. I v dalším průběhu utkání měli domácí hráči více ze hry, tentokrát se i poměrně často pokoušeli o střelbu. Právě ale přesnost střelby byla jejich největší slabinou v tomto zápase, neboť trefit se mezi tyče byl pro zelenobílé skoro neřešitelný problém. Ale i hostující hráči, kteří na jaře získali pouze 3 body, se představili sympatickým projevem, hráli dobře kombinačně a vpředu spoléhali hlavně na rychlonohého Kotíka, který patří mezi nejlepší střelce soutěže. Protože však ani jedno z mužstev nedotáhlo svoje akce do vyložené šance, výsledek se až do konce poločasu nezměnil.
Ve 2. poločase se hra vyrovnala, na domácích hráčích byl stále víc vidět vliv středečního utkání a hosté vycítili šanci na úspěšný výsledek. V 53. min. měl po rychlé akci šanci Petr Valko, ale Patejdl jeho pokus zneškodnil. O tři minuty později si domácí brankář musel zahrát na libera a daleko v poli zastavit další rychlý protiútok hostí. v této době se akce střídaly na obou stranách hřiště, až přišla 72. min., která rozhodla o tom, že všechny body zůstanou doma. Šikovný Křížek vystihl před pokutovým územím rozehrávku hostí, přešel přes dva obránce a vytáhl na sebe i Riga, pak předložil míč před prázdnou branku volnému F. Pospíšilovi, který dlouho nedal tak jednoduchý gól – 2:0. Po této brance úsilí hostí povolilo a dlouho to vypadalo, že se utkání jen dohrává. Utkání se však zdramatizovalo v 86. min., kdy rozhodčí ve skrumáži hráčů po rohovém kopu viděl nedovolený zákrok Dostála a i hosté dostali výhodu penalty. Tu Kotík poslal k tyči na druhou stranu než si vybral Patejdl a snížil na 2:1. Domácí hráči poté další komplikaci výsledku nepřipustili a cenné vítězství si až do konečného hvizdu rozhodčího pohlídali.
Přestože zelenobílí v tomto utkání nepředvedli nijak oslnivý výkon, na který měl vedle pohárového zápasu také vliv nerovný povrch hřiště a absence kreativních hráčů, natáhli svou dlouhou sérii neporazitelnosti v mistrovských utkáních na patnáct utkání a jejich bodový zisk je nejvyšší ze všech skupin I. B třídy. O její prodloužení se loděničtí hráči pokusí v neděli na hřišti Tuchoměřic, které patří do široké skupiny týmů, které bojují o udržení v soutěži.
Branky: T. Frydrych (PK),, F. Pospíšil – Kotík (PK).
Rozhodčí: T. Pejša - Stádník - Leška.
Poločas: 1:0.
AFK Loděnice: Patejdl, Paleček (67. Mráz ), Bartoš (79. Bojko), Kovač, P. Frydrych, J. Pospíšil, T. Frydrych, Dostál, Majer, F. Pospíšil, Křížek.
Jeneč: Rigo, Havlíček, Kováč , Šafařík, Čermák, Pe. Valko, Pa. Valko, Souček, Vosáhlo, Kotík, Končel (64. Pavol Valko)

Foto: Zatímco v derby starších dorostenců v krajském přeboru zvítězilo Hořovicko nad Berounem jasně 5:1, v zápase mladších marně dobývalo hostující branku, takže dvakrát zacílil berounský Hnízdil a hosté si díky jemu odvezli výhru 2:0. Foto: Jan Bežó ml.