Praskolesy – Osek 3:1
V utkání ale dlouho tahali za delší provaz hosté z Oseka, kteří využili jednu z příležitostí ve 39. min., když Vaníček využil zmatku v domácí obraně – 0:1. O dvě minuty později se Slavoj radoval podruhé, ale branku Doležala zhatil praporek asistenta rozhodčího a ofsajd. Domácí fandové si povzdechli dvě minuty před půlí, kdy Šindelář nastřelil tyčku Křivánkovy branky.
Ve druhém poločase byly Praskolesy aktivnější, ale Perman, Švejda ani Drábek nebyli úspěšní. Až v 60. min. se orientoval Šimonovský před brankou Oseka a vyrovnal – 1:1. Jízdu Slavoje za body pak ještě více přibrzdil Doležal, který byl v 75. min. vyloučen za strčení do Šteinera. Praskolesy v závěru zapnuly naplno a v 83. min. se po rohu Hrdličky prosadil hlavou Žalud – 2:1. Hosté otevřeli hru a v 85. min. prostrčil míč Šindelář Permanovi, který ostře zamířil do šibenice – 3:1. Necelá stovka diváků pak domácím borcům potleskem poděkovala za vítězství.

Branky: 60. Šimonovský, 83. Žalud, 85. Perman – 39. Vaníček. Rozhodčí: Knotek. ŽK: Kyncl, Křivánek, Doležal. ČK: 75. Doležal. Poločas: 0:1. Diváci: 80.
TJ Praskolesy: Lukavský, Smetana, Šindelář, Šimonovský, Drábek, Švejda, Polák, Perman, Žalud, Šteiner, P. Hrdlička.
SK Slavoj Osek: Křivánek, Kyncl, Čížek, Tvrz, P. Hlavatý, Plešmíd (78. Daněk), Doležal, Komínek, Vaníček, Dostál, Křikava.

V okresním přeboru zaváhal jak Osek, tak Žebrák a Zdice toho patřičně využily. V B skupině třetí třídy to samé potvrdily Podluhy, dotahují se však hráči Slovanu Lochovice.
Z výsledků:
Okresní přebor: Žebrák – Stašov 1:1, Zdice – Broumy 4:0, Drozdov – ČLU Beroun B 1:5, Neumětely – Chlumec 3:1, Tlustice – Újezd 1:2.
III. třída, skupiny B: Podluhy .– Rpety 3:1, Cerhovice B – Všeradice 0:0, Lochovice – Zaječov 6:0.
V A skupině III. třídy došlo k překvapení, když parta starších fotbalistů Lužců dokázala zvítězit na hřišti Ostrovanu Zadní Třebaň 3:1.

Foto:V prvoligovém utkání mezi 1. FK Příbram a Bohemians 1905 zazářili dva oschovanci ze zdejších hřišť. Prvním byl Dan Tarczal, který nastoupil ve stém ligovém zápase a při něm si připsal i gól, který znamenal druhý zásah v klokaní síti. Obě fota: Jan Vostrý – 1. FK Příbram.Druhým byl odchovanec hořovické kopané Matěj Štochl, který zakončil celkové skóre zápasu na konečných 3:0 nádhernou brankou, která aspiruje na titul gól měsíce.