Praskolesy - Zdice 4:2
Fotbal, I. B třída, skupina A

Zápas měl zpočátku jeden tým, kterým byli domácí, kteří se do hostů obuli zhurta a ve 3. min. korunovali svůj nápor brankou Číhaře - 1:0. Poté měly Praskolesy další dvě příležitosti, které nevyužily a tak zahřmělo na durhé straně. V 15. min. se trefil Froněk a bylo to nerozhodně 1:1. Poté se hra vyrovnala a diváci se vcelku nudili až do chvíle, než se ve 40. minutě dostal k míči za hranicí velkého vápna Číhař a střelou k tyči překonal Kasala - 2:1.

Druhý poločas přinesl větší drama, protože v 53. minutě se snesl centrovaný míč po trestném kopu do vápna domácích, kde úřadoval Kulhánek, který vyhrál souboj s J. Hrdličkou, jenž nasměroval míč do vlastní branky - 2:2. Olympie v té chvíli žila a snažila se o zteč, jenže narážela na dobře zorganizovanou obranu domácích, kterou řídil Žalud. Ten také vyrážel kupředu a mezi diváky to zašumělo po jeho prostrčení na Číhaře, který zakončil těsně nad branku Kasala. V 61. minutě se snášel před šestnáctku hostů dlouhý míč, Fenik využil své rychlosti, přesprintoval Macourka, který jej fauloval těsně ve vápně domácích a kopala se pënalta. Tu Číhař bezpečně proměnil ve druhý hatrick po sobě - 3:2. Zdice v této chvíli propadly pocitu marnosti z posledního místa a jejich hráči stále častěji diskutovali s rozhodčím, místo aby se věnovali hře. Za to také zaplatila Olympie dvěma vyloučenými hráči, Loubr nejprve šel po druhé žluté pod sprchy za faul a po chvíli po něm Kulhánek za protesty. Kouč hostů Růžička si mohl jenom rvát vlasy za nedisciplinovanost jeho oveček, kterou v 78. minutě potresatal Fenik pěknou střelu, kterou završil skóre na konečných 4:2. Domácí si pak výsledek ohlídali a posunuli se v tabulce vpřed. Zdice zůstaly na poslední příčce a mohou zpytovat své svědomí, že nevyužily několika chybiček v obraně domácích.

Branky: Číhař 3, Fenik - Froněk, vlastní. Rozhodčí: Divílek - Košťálek, Hůla. ČK: Loubr, Kulhánek (oba ZDI). ŽK: 3:7. Diváků: 230. Poločas: 2:1.

TJ Praskolesy: Lukavský, J. Hrdlička, Drábek, Švejda, Hacmac, Číhař, Perman, Žalud, Kadeřábek (Šteiner), P. Hrdlička, Fenik. Trenéři: Vlček, Žák.

FK Olympie Zdice: Kasal, Trkovský (K. Svoboda), Kulhánek, T. Svoboda, Novák, Šinták, Froněk, Loubr, Macourek (Lebduška), Palek, Růžička. Trenér: Růžička.