Berounsko/ V okresním přeboru nastoupil v sobotu lídr soutěže Praskolesy v Oseku a přestože se ujal Švejdou vedení, domácí kanonýr Ungr do půle otočil dvěma góly skóre. Chvíli před koncem si naběhl na centr hostující Kadeřábek a hlavou zajistil vyrovnání na konečných 2:2. Stejným výsledkem skončilo i utkání hrané ve stejný čas v Cerhovicích, kde se hostující béčko ČLU Beroun pokoušelo stáhnout bodový náskok lídra. Na úvodní gól Michalíkadokázal ihned odpovědět domácí Hnátek a jelikož ve druhé půli padly na obou stranách góly z kopaček Mojžíše a Krčmy, rozešli se soupeři smírně. Oba výsledy přivítala Tlustice, která dala čtyři góly na půdě Zadní Třebaně a po výhře 4:0 stáhla náskok Praskoles na čtyři body. V dalším sobotním zápase zdolal Nižbor Újezd 2:0.

Fotbalisté Březové po výhře 5:1 nad Felbabkou mohli slavit vítězství v B skupině čtvrté třídy. Foto: Jan Bežó ml.

Střelec úvodní branky zápasu Osek – Praskolesy Jakub Švejda v souboji s domácím obráncem Komínkem. Foto: Jan Bežó ml.

Cerhovický Aleš Procházka (v modrém) úporně bránil, často se dohadoval i se spoluhráči, ale Union na kýžený bod dosáhl. Foto: Jan Bežó ml.