T. Rakovník – Hořovicko B 4:0
Fotbal, I.A třída
První dvacetiminutovka zápasu přinesla vyrovnaný duel a Hořovicko si vypracovalo dvě brankové příležitosti, které ale Číhař a J. Černý neproměnili. Pak se domácí soustředili na útoky po svojí pravé straně, kde proti nim stáli Redžič a Albl, levý bek hostů zůstal na řešení situací většinou sám a tak se jednou muselo zažlutit. Když se žlutilo i na druhé straně ve 22. minutě za zákrok Kapouna, hosté špatně zvládli rozehrávku přímého kopu, přišla ztráta míče a protiútok, který Polášek proměnil v první gól – 1:0. Ten poznamenal dění na hřišti, domácí se uklidnili a hosté se do šestnáctky už neprosadili.
Po nástupu do druhé půle se zdálo, že Hořovicko B vsadí na kombinaci, ale to mu vydrželo jenom chvíli, vysocí útočníci domácích si chodili pro míče a získávali je, navíc hosté se začali věnovat řečem. To všechno vyústilo v druhou branku domácích, kterou vstřelil v 65. min. Kapoun – 2:0. O čtyři minuty později vstřelil další gól Drochýtek – 3:0. Oba góly byly velmi podobné, když hosté špatně ubránili odvrácené míče, které přinesly další útok z druhé vlny. V 85. min. zasadil poslední ránu hostům opět Kapoun – 4:0. A to ještě nebylo vše, když v 86. min. se prodral do úniku Kolář, brankář jej podrazil, ale nařízenou penaltu Číhař lehkomyslně zahodil.
Branky: 23. Polášek, 65. a 85. Kapoun, 69. Drochýtek.
Rozhodčí: Machýček – Hamšík, Šimůnek.
ŽK: 22. Kapoun, 86. Závora – 18. Albl, 57. Lacina, 58. Novotný, 59. Šilhavý, 61. Šimůnek, 75. Rak.
Diváků: 110.
Poločas: 1:0.
Sestavy:
Tatran Rakovník: Závora, Pokorný, Drochýtek, Krejza, Beneš, Čermák, T. Kapoun, Brož, Hájek, Polášek, Kollár, střídali Novák, Poula, M. Kapoun.
FK Hořovicko B: Šilhavý, Lacina, Rak, Albl, Novotný, Novák, Kolář, J. Černý, Redžič, Lancz, Číhař, střídali Šimůnek, O. Černý

Foto: Ladislav Kolář se plně prosadil na Tatranu Rakovník až v závěru, když jej domácí brankář fauloval ve vápně. Foto: Jan Bežó ml.