Tn. Rakovník – Beroun 3:1
Fotbal, krajský přebor
Hosté přijeli s mladými hráči a domácí neměli úlohu lehkou. Skóre ale otevřel domácí Kapoun, když se prosadil po rohovém kopu – 1:0. Dlouho ale Beroun netruchlil a oplatil Tatranu v 9. min. Poté hosté vstřelili další gól, ale ten neplatil pro ofsajd. Ve 24. min. se trefil z trestného kopu domácí Hájek – 2:1. Po zbytek prvního poločasu byla hra vyrovnaná, Tatran působil více bojovně a Urik měl celkem pěknou příležitost k navýšení skóre, ale jeho křižná střela směřovala jen do gólmana hostů Hejcmana.
V druhém poločase Beroun zařadil na vyšší rychlostní stupeň, ale domácí obrana fungovala na jedničku. A když odolala náporu hostů, byl na druhé straně před vápnem faulován Kapoun, míč si postavil k dalšímu trestňáku Havel. Gólman hostí horký míč v rukou neudržel a Poula doklepl do prázdné branky – 3:1.
Ve zbylých dvaceti minutách už se nic zajímavého neodehrálo. Utkání se přesunulo mezi vápna a hra byla hodně kouskovaná. Z tohoto stylu samozřejmě těžil více Tatran, který kopal pár trestných kopů a rohů, ale branka už nepadla