Ve Bzové se střetli starší žáci, sjelo se pět týmů a nejúspěšnější byli hráči Viktorie Žižkov. Ti zdolali postupně Vejprnice 1:0, Beroun A 1:0, Beroun B 7:0 a Hořovicko 3:0. Pohár za druhé místo putoval do Berouna, který zdolal své béčko 1:0, Hořovicko 2:1 a Vejprnice 2:0. O třetím místě rozhodlo při vzájemném zápase 0:0 mezi Vejprnicemi a Hořovickem skóre, které měli o dvě branky hráči Slavie. Ti zdolal béčko Berouna 4:2, Hořovicko pouze 1:0 a tak skončilo čtvrté. Páté místo patří Českému Lvu–Unionu Beroun B.
Ve dvou skupinách po třech se hrálo v mladších žácích. Hořovicko podlehlo SK Rakovník 1:2 a zdolalo Podolí 2:0, Rakovník překonal Pražany 4:0. Ve druhé skupině byl nejlepší Motorlet Praha před Duklou a Prachaticemi. V zápase o 5. místo rozhodovaly mezi Podolím a Prachaticemi při remíze 2:2 penalty, na které byly úspěšnější Prachatice 4:2. V semifinále zdolal Motorlet Hořovicko 2:0 a Dukla Praha podlehla Rakovníku 0:2. Duel o třetí místo vyzněl pro Duklu, která porazila Hořovicko 3:0. Finále přineslo převahu Motorletu korunovanou třemi góly do sítě SK Rakovník, který skončil druhý.
„Jsem rád, že jsme takto mohli přispět v počátku přípravy všech žákovských týmů k jejímu zpestření. Kluci předvedli v horku pěkné výkony a viděl jsem mězi nimi hodně talentů,“ uvedl senátor Jiří Oberfazlzer. Do pětileté historie turnaje se tak zapsali dva další vítězové – FK Viktoria Žižkov a SK Motorlet Praha.

Vítěz kategorie starších žáků Senators Cupu Viktoria Žižkov zapozóval i se svým trenérem Petrem Mikolandou. Foto: Jan Bežó ml.