Beroun - Sedlčany 2:0

V prvním dějství drželi berounští fotbalisté balón více na svých kopačkách a jeho hráči tak získávali sebevědomí. Do vyložených šancí se však příliš domácí nedostávali a hrozili hlavně centrovanými míči ze stran, případně ze standardních situací. Naopak Sedlčanští měli v prvním poločase dvě vyložené šance, především díky Petru Chlastákovi, který se dvakrát objevil sám před brankářem ale střílel vždy pouze do něj a své šance ke vstřelení gólu zahodil. Pěknou střelou z hranice pokutového území se ještě blýskl Kvěch, který však svůj cíl o milimetry minul.

Ve druhém poločase už začaly padat branky a k radosti domácích do sítě sedlčanského gólmana Bosáka. Nejprve v 60. minutě, když obránci Sedlčan nedůsledně pokryli domácí útočníky, kteří se svou kombinací dostali až před Bosáka a Horel přesně zakončil – 1:0. Sedlčany se pak snažily s výsledkem něco udělat, ale jejich přihrávky nebyly příliš přesné a kombinace vázla. Přesto si i ve druhém poločase dokázali hosté vytvořit další dvě šance. Nejprve neproměnil opět Chlasták. Zanedlouho pěknou akci Sedlčan rozjel jeho bratr Martin, který posunul balon do strany na Kvěcha, ten ho šikovně přihrál do středu hřiště Turkovi. Turek přešel přes dva obránce Berouna, ale jeho prudkou střelu zneškodnil gólman domácích Lacina. V 80. minutě do té doby výborně chytající hostující Bosák neudržel míč ve své náruči a Šindelář už měl snadnou úlohu ho dopravit do sítě – 2:0. Zbytek zápasu už Beroun ohlídal a do žádné příležitosti hosty nepustil. Tím si tak připsal první tři body.

Branky: 60. Horel, 80. Šindelář. Rozhodčí: Chovanec - Pechanec, Vlk. Poločas: 0:0.

Okresní přebor: Osek – Chlumec 0:3, Cerhovice – Zadní Třebaň 7:2, Stašov – Trubín 2:1, Tlustice – Tetín 3:2, Neumětely – Komárov 1:5.
III. třída, skupina A: Karlštejn – Loděnice B 3:3, Vysoký Újezd – Tmaň 0:1, Všeradice – Cembrit Beroun 1:0, Hýskov – Nižbor B 6:0.
III. třída, skupina B: Hostomice B – Žebrák B 6:1, Újezd B – Chodouň 2:5, Zaječov – Rpety 2:1, Podluhy – Drozdov 2:3, Běštín – Březová 2:1.

Béčko Hořovicka dostalo pět gólů od Tatranu Rakovník a protože se za něho trefili jen Číhař a Diviš, prohrálo 2:5. Foto: Michaela Bežová