Praskolesy – Chlumec 3:1
Hned od úvodu bylo znát, že tentokrát Praskolesy budou hrát s chutí a že zapomněly na nepovedenou druhou půli v Nižboře. Aktivita domácích byla korunována brankou Švejdy ze 23. min. – 1:0. Hned v úvodu druhého dějství se hnal Šimonovský sám na brankáře, ale gólovku totálně zadil. V 53. min. ale uspokojila domácí fanoušky akce, při které Ungr přistrčil Permanovi, který přeloboval brankáře – 2:0. Jenže na ploše byl také soupeř, který si též při otevřené hře vytvářel šance a v 64. min. Veselý z vápna ostře prostřelil brankáře – 2:1. O pět minut později však využil domácí Ungr závar ve vápně hostů a uzavřel skóre – 3:1. To ale mohlo být úplně jiné, protože na vyložené příležitosti to skončilo 7:4 pro domácí. Bylo tedy na co se dívat.

Branky: 23. Švejda, 53. Perman, 69. Ungr – 64. Veselý. Rozhodčí: Egrt – Kareš, Vlachopulos. Diváci: 120. Poločas: 1:0.
TJ Praskolesy: Lukavský, Smetana (87. Šteiner), Šimonovský, J. Hrdlička, Šindelář, Drábek, Švejda, Perman, Žalud, P. Hrdlička, Ungr.
SK Chlumec: Stránský, Machek, Mašek, Kural (52. Vondrák), Schreiner, Hošťálek, P. Veselý (76. Kareš), Bláha, Ležal, Píca, T. Veselý.

Výsledky posledního podzimního kola okresního přeboru fotbalistů přinesly překvapivé ztráty vedoucích celků.
Okresní přebor: Olympie Zdice – TJ Stašov 2:3, TJ Drozdov – Spartak Žebrák 0:3, Horymír Neumětely – TJ Broumy 1:2, SK Tlustice – SK Nižbor 3:1, Doubravan Újezd – Slavoj Osek 1:0, Freyburg Trubín – ČLU Beroun B 2:2.
Ve III.A tř. vyhrál Nový Jáchymov nad Cembritem vysoko 8:2!

HOŘOVICKO B – TOCHOVICE 5:2 (2:1)
V nedělním utkání E skupiny I. B třídy mezi Hořovickem B a Tochovicemi viděli diváci především v podání domácího celku festival neproměněných šancí, z utkání bylo zbytečné drama, které Hořovicko B rozhodlo až v závěru. (zb) Foto: Lukáš Rak