Pokračují i vyšší fotbalové soutěže, kompletní pozvánku na fotbalový víkend přineseme v sobotním tištěném Berounském deníku!

Úřední zprávy OFS Beroun

Zprávy z STK a KM

1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).

2. Pokuty:
Hudlice – OPmlŽA – č. 1505 – SP5 – 50,- Kč
Vižina – III. A – č. 1903 – SP25 – 2.000,- Kč
Komárov – OPstŽ – č. 1505 – SP25 – 500,- Kč
Tetín – SP25 – 300,- Kč
Vižina – SP1 – 10.000,- Kč
POZOR: upozorňujeme oddíly / kluby při udělení pokuty 1.000,- Kč a vyšší na povinnost zaplatit částku do 15 dnů
od zveřejnění v Úředních zprávách (více v RS – SAZEBNÍK POKUT) !!!

3. Schválené dohody:
OP – č. 2104 – Drozdov – Loděnice B – 9.5. 2015 – 15:00 hodin – Drozdov
IV. B – č. 1704 – Drozdov B – Komárov B – 10.5. 2015 – 14:00 hodin – Drozdov
OPstŽ – č. 1702 – Nižbor – ČL-U Beroun B – 9.5. 2015 – 10:15 hodin – Nižbor
OPmlŽA – č. 1201 – Hýskov – Liteň / Zadní Třebaň – 5.5. 2015 – 17:30 hodin – Hýskov
OPmlŽA – č. 1204 – Nižbor – Chyňava – 11.5. 2015 – 17:00 hodin – Nižbor
OPmlŽB – č. 1001 – Neumětely / Všeradice – Hořovicko – 20.5. 2015 – 17:30 hodin – Neumětely
OPmlŽB – č. 1403 – Hořovicko – Osek – 6.5. 2015 – 17:30 hodin – Bzová
OPmlPŘ – skupina J – změna termínu turnaje – 6.5. 2015 – Libomyšl (17:00 hodin)

4. Kontumace utkání:
- STK / KM kontumují uvedená utkání:
III. A - č. 1903 – Hudlice – Vižina 3:0 kontumačně a 3 body ve prospěch domácího družstva.
Důvod: hosté se k utkání nedostavili ani po čekací době.
OPstŽ - č. 1505 – Praskolesy – Komárov 3:0 kontumačně a 3 body ve prospěch domácího družstva.
Důvod: hosté se k utkání nedostavili ani po čekací době.
OPstPŘ – sk. F (turnaj v Nižboru – 25.4. 2015) – Tetín – všechna utkání 0:3 kontumačně a 3 body pro soupeře.
Důvod: Tetín se k turnaji nedostavil.

5. Schválený turnaj:
Všeradice – 1.5. 2015 (8:30 hodin) – Memoriál V. Ježdíka (staré gardy)

6. VIŽINA – odhlášení „A" družstva dospělých:
- STK bere na vědomí odhlášení „A" družstva dospělých oddílu Vižina ze soutěže (III. A).
Dosavadní výsledky družstva se anulují !!! Oddílu Vižina byla vyměřena pokuta dle RS (viz výše).
Soupeři družstva Vižina mají v příštích jarních kolech volno.

7. ODLOŽENÉ ZÁPASY (3. – 6. dubna 2015) – nové termíny:
III. třídy – středa – 6.5. 2015 – 17:30 hodin (dohody – termín pro sehrání utkání nejpozději do 15.5. 2015)
IV. třídy + OPD + OPstŽ – víkend – 6.6. a 7.6. 2015 – zápasy:

IV. A 1 2 0 1 Vižina B - Liteň so 14:00
12.kolo 1 2 0 2 Mořina - Tetín B ne
1 2 0 3 Zdejcina - Chrustenice ne
1 2 0 4 Osov - Chyňava B so 14:00
IV. B 1 2 0 1 Stašov B - Libomyšl ne 10:15
12.kolo 1 2 0 2 Zaječov - Komárov B so
1 2 0 4 Osek B - Tlustice B ne
1 2 0 5 Újezd B - Drozdov B ne
OPD 1 2 0 1 Neumětely - Strašice so 14:00
12.kolo 1 2 0 2 Zaječov - Komárov ne 10:15
1 2 0 4 Zbiroh - Chyňava / Nižbor so 10:15
OPStŽ 1 2 0 2 ČL-U Beroun B - Komárov pá 17:00
12.kolo 1 2 0 3 Králův Dvůr B - Praskolesy ne 10:15
1 2 0 4 Nižbor - Tlustice / Drozdov ne 11:30
1 2 0 5 Zdice / Chodouň - Podluhy / Rpety ne 14:00

OPstPŘ – skupina H – změna termínu turnaje – 8.5. 2015 – Žebrák (9:00 hodin)
OPstPŘ – skupina G – změna termínu turnaje – 1.5. 2015 – Felbabka (9:00 hodin)

8. FOTBALOVÁ REVOLUCE:
viz odkaz: http://nv.fotbal.cz/isfacr/

9. Jarní část soutěží přípravek:
UPOZORNĚNÍ :
OPmlPŘ – skupina G a H, pro uvedené skupiny je herní čas určený 1 x 14 minut.
- rozlosování jednotlivých turnajů k dispozici na webu OFS
Pozn.: finálový turnaj a turnaje o pořadí se budou hrát v termínu 6.-7.6. 2015.

POZOR: pro jednotlivé turnaje přípravek používejte výhradně nové zápisy pro příslušný počet družstev – ke stažení na webu OFS (levé menu – Dokumenty – Zápisy). Při vyplňování těchto zápisů dodržujte (!!!) přiřazená čísla všech oddílů – viz ROZPISY starších resp. mladších přípravek – najdete na webu OFS (levé menu – Dokumenty – Rozpisy) !!!
Při turnajích přípravek používejte předepsané formuláře vč. SOUPISKY (ke stažení na webu OFS) !!!

10. Školení trenérů „C" licence:
- pořádá SKFS (26.6. – 28.6.2015 – Praha) – bližší info viz odkaz:
http://nv.fotbal.cz/scripts/detail.php?id=171525&tmplid=1482
- příp. na stránkách OFS Beroun (levé MENU / DOKUMENTY / -různé-)

11. Výběry OFS – U-12:
Výběr U-12 sehraje krajské finále MOS ve čtvrtek dne 7.5. 2015 od 9:30 hodin v Praze na hřišti SK Střešovice 1911.
NOMINACE HRÁČŮ NA TURNAJ (trenéři: Bartoš Karel, Smetana Michal, Vitík Martin):
- Čepelák Ondřej (Osek), Herman Miloš, Hrubý David, Fatka Jan (Hořovicko), Skuhrovec Antonín (Cerhovice), Buben Patrik (Drozdov), Běhounek Ivo, Sabou Filip, Vitík Martin, Bauer Filip, Kačírek Ondřej (Králův Dvůr), Novák Vojtěch, Tomáš Petr (ČL-U Beroun), Smetana Michal, Žižka Zdeněk, Novotný Radek (Loděnice).
Účast všech nominovaných hráčů na TURNAJ zajistí oddíl !!!
V případě nemoci, zranění a pod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit p. Smetanovi (tel.: 777 666 998) !!!
Všichni nominovaní hráči si vezmou na turnaj: BÍLÝ REGISTRAČNÍ PRŮKAZ, kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, tréninkové dresy, brankáři rukavice.
Trasa autobusu: odjezd ve čtvrtek 7. května 2015 v 7:00 hodin (Hořovice - Spol. dům), 7:10 (Žebrák - čerpací stanice Charouz - u TOSu), 7:25 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 7:35 (Beroun - U Černého koně), 7:45 (Loděnice – „u kina") – návrat po skončení turnaje po stejné trase. Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči v autobuse. KM zve trenéry a rodiče, můžete se svézt autobusem a podpořit hráče při turnaji !!!

Zprávy z DK

PŘEDVOLÁNÍ:

• - dne 7.5. 2015 v 16:30 hodin se dostaví na DK:
ŠINDLER Radek (71020351) – kapitán, ŠINÁGL Dušan (75041661) – trenér a HLINKA Karel (68080499) – vedoucí družstva (všichni Liteň)
Důvod: neoprávněné nastoupení hráče (MLÁDEK David) v soutěžním utkání.

NEPODMÍNĚNĚ:
ŠMÍD Miroslav – Chrustenice – 7 soutěžních utkání – DŘ čl.12/2c
PIXA Roman – Chrustenice – 5 soutěžních utkání – DŘ čl.12/2c
VŮJTA Martin – Svatá – 3 soutěžní utkání – DŘ čl.12/2c
KOCMAN Michal – Osov – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
PEPŘICA Pavel – Osov – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
VODIČKA Alex – Drozdov – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1

ŽÁDOST:
HUMPOLÍK Martin – Karlštejn, SOUČEK Stanislav – Tlustice, – oba – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu,
t.j. 1 soutěžní utkání nepodmíněně se mění na 1 soutěžní utkání s podmínkou do 31.7. 2015
KURAL Milan – Chlumec – žádosti se vyhovuje s tím, že nepodmíněný trest končí až 27.4. 2015 a zbytek trestu, tj. 1 soutěžní utkání nepodmíněně se mění na 1 soutěžní utkání s podmínkou do 31.8. 2015

PŘEDVOLÁNÍ:
• - dne 30.4. 2015 v 16:15 hodin se dostaví na DK hráč ČL-U Beroun FRON Radek (92100199), kapitán SLABÝ Ondřej (95100975), trenér SLABÝ Oldřich (70120739), vedoucí mužstva JEŽDÍK Václav (74050294).
• - dne 30.4. 2015 v 16:25 hodin se dostaví na DK hráč SK Nižbor HALFAR Tomáš (79041119), kapitáni BOUBÍN Petr (73070549), MATĚJKA Richard (64010531), vedoucí mužstva MATĚJKA Václav (90060449) a DOLEJŠ Radek (73081081).
• - dne 30.4. 2015 v 16:30 hodin se dostaví na DK hráč SK Horymír Neumětely MIKULÁŠEK Rostislav (80090608), kapitán ŠEBEK Jaroslav (78021613), trenér MIZER Jaroslav (74041533), vedoucí mužstva TŮMA Pavel (64060349).
• - dne 30.4. 2015 v 16:35 hodin se dostaví na DK kapitán TJ Vižina ŠKARDA Jan (89121538), vedoucí mužstva TLÁŠEK Jiří (85041403).
Důvod: vše neoprávněné nastoupení hráče v soutěžním utkání

• - dne 7.5. 2015 v 16:15 hodin se dostaví pod zastavením činnosti oddílu kopané na DK:
MORAVČÍK Marek (86081718) – hlavní pořadatel (Lochovice) a statutární zástupce oddílu
Důvod: na základě zprávy delegáta svazu k mistrovskému utkání IV. B č. 1404 Lochovice B – Drozdov B

INFO – sekretariát

1. Oficiální názvy klubů:

Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

2. Nábor nových rozhodčích:
– OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz

3. INFO:
- pro písemný styk používejte adresu:
Okresní fotbalový svaz Beroun, P.O. Box 112, Okružní 650, Beroun 266 01. Nepoužívejte zkratku OFS !!!
- pro e-mailovou korespondenci používejte výhradně (!!!) adresu: info@ofsberoun.cz

4. SILNIČNÍ UZAVÍRKY:
NOVÝ JÁCHYMOV:
Oddíl Čechie Nový Jáchymov upozorňuje na uzavírku Boháčkovy ulice (část silnice č. 2369 od restaurace na návsi k fotbalovému hřišti) z důvodu realizace kanalizace v obci a to v době od 1.4. do 15.5. 2015. Zároveň upozorňuje
na možný ZÁKAZ VJEZDU z autobusové „točny" k fotbalovému hřišti, kde se začíná s výstavbou ČOV.
Doporučený nejbližší příjezd k areálu je ze silnice č. 23617 („křivoklátská" mezi Nižborem a Leontýnem) odbočkou
na silnici č. 2369. Parkování automobilů na druhém břehu Habrového potoka podél silnice až k můstku.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

ZAJEČOV:
- info viz www.ofsberoun.cz (levé MENU – DOKUMENTY / - různé - )
TRUBÍN:
- info viz www.ofsberoun.cz (levé MENU – DOKUMENTY / - různé - )

5. Členské karty – FAČR – dodatky:
Z FAČR dorazily další dodatky členských karet. Zástupci klubů si členské karty FAČR pro své členy mohou vyzvednout vždy ve středu od 16 do 18 hodin na OFS, příp. po dohodě se sekretářem OFS (mobil: 737 318 428).
(Jedná se o tyto kluby: Broumy, Březová, Felbabka, Hořovicko, Hýskov, Karlštejn, Komárov, Libomyšl, Liteň, Loděnice, Osek, Osov, Podluhy, Praskolesy, Tmaň, Trubín, Vižina, Všeradice, Zaječov, Zdejcina, Žebrák).

Zprávy z KR

Obsazení soutěží:

OFS Beroun - 2. - 3.5. 2015 - úřední začátek v 17:00 hodin
OP 2 0 0 1 Zadní Třebaň - Všeradice so Šnajdr, Plecitý, Blažek
20.kolo 2 0 0 2 Komárov - Chyňava so Bidšovský, Pánek, Vodička
2 0 0 3 ČL-U Beroun B - Žebrák ne Pánek, Mázdra, Kros
2 0 0 4 Loděnice B - Tlustice ne Knotek, Bidšovský, Janda
2 0 0 5 Chlumec - Drozdov ne Palek, Štěpánek, Závora
2 0 0 6 Neumětely - Trubín so Marx, Veverka, Pos
2 0 0 7 Stašov - Osek so Sekerka, Mázdra, Špivák
III.A 2 0 0 1 Karlštejn - Svatá so Závora
20.kolo 2 0 0 2 Tetín - Tmaň so Kros
2 0 0 3 Cembrit - Lužce ne 10:15 Špivák
2 0 0 4 Nový Jáchymov - Chodouň ne Šnajdr
2 0 0 5 Vysoký Újezd - Hudlice ne Pos
2 0 0 6 volno - Zdice B
2 0 0 7 Králův Dvůr B - Nižbor B so Červenka
III.B 2 0 0 1 Březová - Všeradice B so 14:00 Bzová Štěpánek
20.kolo 2 0 0 2 Hostomice B - Praskolesy so 14:00 Pos
2 0 0 3 Cerhovice B - Podluhy so Kareš
2 0 0 4 Běštín - Felbabka ne 14:00 Plecitý
2 0 0 5 Broumy - Újezd ne Špicl J.
2 0 0 6 Neumětely B - Rpety ne 14:00 Bican
2 0 0 7 Lochovice - Chaloupky so Koza
IV.A 1 6 0 1 Vižina B - Chrustenice so 14:00 Hájek
16.kolo 1 6 0 2 Tetín B - Chyňava B ne Špivák
1 6 0 3 Liteň - volno
1 6 0 4 Mořina - Srbsko ne Chvátal
1 6 0 5 Zdejcina - Osov ne Koza
IV.B 1 6 0 1 Stašov B - Žebrák B ne 10:15 Janda
16.kolo 1 6 0 2 Komárov B - Tlustice B ne Blažek
1 6 0 3 Libomyšl - Drozdov B so Chvátal
1 6 0 4 Zaječov - Újezd B so Bican
1 6 0 5 Lochovice B - Osek B ne Krbec
OPD 1 6 0 1 Neumětely - Všeradice so 14:00 Veverka
16.kolo 1 6 0 2 Komárov - Chyňava / Nižbor so 10:15 Palek
1 6 0 3 Strašice - Újezd ne 10:15 Kros
1 6 0 4 Zaječov - volno
1 6 0 5 volno - Zbiroh
OPStŽ 1 6 0 1 Neumětely - Praskolesy ne 11:00 Bican
16.kolo 1 6 0 2 Komárov - Tlustice / Drozdov ne 14:30 Blažek
1 6 0 3 Zadní Třebaň / Liteň - Podluhy / Rpety so 14:00 Blažek
1 6 0 4 ČL-U Beroun B - Zdice / Chodouň pá 17:00 hlášenka Koza UMT - Máchovna
1 6 0 5 Králův Dvůr B - Nižbor ne 10:15 Pánek
OPMlŽA 1 6 0 1 Hýskov - Hudlice pá 17:30 Chvátal
16.kolo 1 6 0 2 Rudná - Chyňava po 17:30 4.5. (dohoda)
1 6 0 3 Liteň / Zadní Třebaň - ČL-U Beroun B st 17:30 29.4.
1 6 0 4 Loděnice - Králův Dvůr út 17:00 5.5. Marx (dohoda)
1 6 0 5 volno - Nižbor
OPMlŽB 1 4 0 1 Neumětely / Všeradice - Chodouň / Zdice pá 17:30
14.kolo 1 4 0 2 Žebrák - Rpety / Podluhy pá 17:30 Plecitý
1 4 0 3 Hořovicko - Osek st 17:30 6.5. Bican (Bzová) (dohoda)
1 4 0 4 Lochovice / Praskolesy - Cerhovice / Drozdov pá 17:30

OFS Beroun - DOHRÁVKY
III.A 1 6 0 1 Karlštejn - Cembrit st 17:30 6.5. Pánek
16.kolo 1 6 0 2 Nový Jáchymov - Tetín čt 17:30 7.5. Palek (dohoda)
1 6 0 3 Vysoký Újezd - Svatá st 17:30 6.5. Špicl J.
1 6 0 5 Králův Dvůr B - Lužce st 17:30 6.5. Hájek
1 6 0 6 Nižbor B - Chodouň st 17:30 6.5. Koza
1 6 0 7 Zdice B - Hudlice st 17:30 6.5. Kros
III.B 1 6 0 1 Březová - Cerhovice B st 17:30 6.5. Veverka (Bzová)
16.kolo 1 6 0 2 Běštín - Hostomice B st 17:30 6.5. Plecitý
1 6 0 3 Broumy - Všeradice B st 17:30 6.5. Šnajdr
1 6 0 4 Neumětely B - Praskolesy st 17:30 6.5. Pos
1 6 0 5 Lochovice - Podluhy st 17:30 6.5. Janda
1 6 0 6 Chaloupky - Felbabka st 17:30 6.5. Blažek (Komárov)
1 6 0 7 Rpety - Újezd čt 17:00 30.4. Bidšovský (dohoda)
OPMlŽA 1 2 0 1 Hýskov - Liteň / Zadní Třebaň út 17:30 5.5. Chvátal (dohoda)
12.kolo 1 2 0 4 Nižbor - Chyňava po 17:00 11.5. Sekerka (dohoda)

OFS Beroun - 9. - 10.5. 2015 - úřední začátek v 17:00 hodin
OP 2 1 0 1 Stašov - Zadní Třebaň so Koldová, Palek, Závora
21.kolo 2 1 0 2 Osek - Neumětely so Vlachopulos, Pánek, Krbec
2 1 0 3 Trubín - Chlumec ne Kareš, Plecitý, Vodička
2 1 0 4 Drozdov - Loděnice B so 15:00 (dohoda) Marx, Bidšovský, Špivák
2 1 0 5 Tlustice - ČL-U Beroun B so Špicl J., Špicl M., Blažek
2 1 0 6 Žebrák - Komárov so Hájek, Pos, Janda
2 1 0 7 Chyňava - Všeradice so Sekerka, Kros, Veverka
III.A 2 1 0 1 Králův Dvůr B - Karlštejn so Kareš
21.kolo 2 1 0 2 Nižbor B - volno
2 1 0 3 Zdice B - Vysoký Újezd ne Bidšovský
2 1 0 4 Hudlice - Nový Jáchymov ne Vlachopulos
2 1 0 5 Chodouň - Cembrit ne 10:15 Palek
2 1 0 6 Lužce - Tetín ne Hájek
2 1 0 7 Tmaň - Svatá so 10:15 Veverka
III.B 2 1 0 1 Lochovice - Březová so Plecitý
21.kolo 2 1 0 2 Chaloupky - Neumětely B so 14:00 Komárov Krbec
2 1 0 3 Rpety - Broumy so Mázdra
2 1 0 4 Újezd - Běštín so Chvátal
2 1 0 5 Felbabka - Cerhovice B so Vodička
2 1 0 6 Podluhy - Hostomice B so Koza
2 1 0 7 Praskolesy - Všeradice B so Šnajdr
IV.A 1 7 0 1 Zdejcina - Vižina B ne Pos
17.kolo 1 7 0 2 Osov - Mořina so 14:00 Závora
1 7 0 3 Srbsko - Liteň ne Špicl M.
1 7 0 4 volno - Tetín B
1 7 0 5 Chrustenice - Chyňava B so Štěpánek (dohoda - obr. pořadí)
IV.B 1 7 0 1 Lochovice B - Stašov B ne Chvátal
17.kolo 1 7 0 2 Osek B - Zaječov ne Špivák
1 7 0 3 Újezd B - Libomyšl ne Kros
1 7 0 4 Drozdov B - Komárov B ne 14:00 Koldová (dohoda)
1 7 0 5 Tlustice B - Žebrák B ne 14:00 Krbec
OPD 1 7 0 1 volno - Neumětely
17.kolo 1 7 0 2 Zbiroh - Zaječov so 10:15 Šnajdr
1 7 0 3 volno - Strašice
1 7 0 4 Újezd - Komárov so 14:00 Chvátal
1 7 0 5 Chyňava / Nižbor - Všeradice ne 10:15 Marx
OPStŽ 1 7 0 1 Králův Dvůr B - Neumětely ne 10:15 Pos
17.kolo 1 7 0 2 Nižbor - ČL-U Beroun B so 10:15 Pos (dohoda)
1 7 0 3 Zdice / Chodouň - Zadní Třebaň / Liteň so 10:15 hlášenka Sekerka
1 7 0 4 Podluhy / Rpety - Komárov so 14:30 Koza
1 7 0 5 Tlustice / Drozdov - Praskolesy so 14:30 Blažek
OPMlŽA 1 7 0 1 volno - Hýskov
17.kolo 1 7 0 2 Nižbor - Loděnice pá 17:30 Chvátal
1 7 0 3 Králův Dvůr - Liteň / Zadní Třebaň po 17:30 11.5. Janda
1 7 0 4 ČL-U Beroun B - Rudná po 17:00 11.5. Chvátal (UMT-Máchovna) dohoda
1 7 0 5 Chyňava - Hudlice pá 17:30
OPMlŽB 0 8 0 1 Neumětely / Všeradice - Lochovice / Praskolesy pá 17:30
8.kolo 0 8 0 2 Cerhovice / Drozdov - Hořovicko pá 17:30
0 8 0 3 Osek - Žebrák pá 17:30 Šnajdr
0 8 0 4 Rpety / Podluhy - Chodouň / Zdice pá 17:30 Kros

-pm-