Václav Kudrna chytal i na vysoké úrovni, ještě nedávno pomáhal v ČFL sousední Hostouni z Kladenska. Hlavně má však cenné manažerské zkušenosti z pozice ředitele oddělení FAČR Group z agentury STES.

„Pan Kudrna má za sebou i spoustu kvalitních projektů ve fotbalovém hnutí a jeho cílem je fotbal v okrese spojovat, nikoli rozdělovat. I proto je dle mého názoru vhodnějším kandidátem na post předsedy OFS Beroun. U pana Lípy naopak postrádám zkušenosti s vedením skupiny lidí. Obklopil se kandidáty, kteří vůbec nemají ponětí, co obnáší práce pro svaz, potažmo ve výkonném výboru a komisích svazu,“ hodnotí oba kandidáty Radek Vostárka z SK Chlumec.

Obdobně se vyjádřil Zbyněk Hrabák, předseda FK Králův Dvůr. „Z mého pohledu je vhodnějším kandidátem Václav Kudrna. Znám jeho postoje k současnému fotbalovému dění a věřím, že pokud bude zvolen, tak jeho snahou bude vylepšit stávající obraz fotbalu v očích veřejnosti a spolu se svým týmem přispět k dalšímu rozvoji fotbalu na Berounsku.“

Podle Jaroslava Kleknera, předsedy FK Komárov, navíc není šťastný plán Ondřeje Lípy, jehož strategií je podle něj úplná čistka v OFS. Naopak vítá přístup Václava Kudrny. "Svůj tým okysličil mladou krví, která jistě přinese pozitivní změny, ale současně si v týmu chce zachovat zkušené lidi, kteří se okrese angažují již delší dobu."

Jak se rozhodnou další důležití volitelé z klubů nižších krajských soutěží a okresu se dozvíme na sobotní volební valné hromadě. Na Berounsku bude určitě hodně zajímavá.