Všeradice – Karlštejn 4:1

Domácím vyšel vstup do utkání a již ve druhé minutě si na centr Linharta naběhl Eliášek, který měl snadnou úlohu – 1:0. V 17. minutě pak byl ve vápně nedovoleně zastaven průnik Eliáška a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Mackovič – 2:0. V útoku se dařilo především rychlému Linhartovi, který se protáhl obranou přes řadu hráčů a úspěšně zakončil – 3:0. Hosté byli po většinu první půle pod tlakem a když už se dostali na dostřel branky, pozorná obrana je do zakončení nepustila. Zato domácí ve 31. minutě zvýšili na 4:0, když Šebkovu přihrávku úspěšně zakončil Kulhavý. V posledních minutách první půle se ke slovu dostali hosté. Tomášek se dostal s míčem až před brankáře, Nájemník ale míč reflexivně vyrazil. Další šanci po chvíli neproměnil Lopušan, a tak mohli opět udeřit domácí. Střelu Linharta ovšem obrana hostů odvrátila.

I po změně stran vše nasvědčovalo tomu, že domácí budou pokračovat ve střelecké exhibici. Hned ve 47. minutě razantní střela Eliáška skončila na spojnici tyče a břevna. Další šanci domácích pak zneškodnil brankář Karlštejna. Jediný gól, kterého se diváci ve druhé půli dočkali, byl vlastní. Zasloužil se o něj brankář Nájemník, když po rozehraném rohu neudržel míč, který zapadl u zadní tyče do sítě. Domácí pak vystřídali několik hráčů a Karlštejn začal mít navrch. Především tvůrce hry Maleček svým přehledem a přesnými přihrávkami dokazoval, jak je fotbal jednoduchý. Hosté ovšem z územní převahy nic nevytěžili. Domácí fotbalisté výkon z prvního poločasu nezopakovali, naopak hosté při troše střeleckého štěstí mohli Všeradice více potrápit. Všeradice hrály jen tak, aby neinkasovaly, a to se jim dařilo. Svým příznivcům ale moc radosti ve druhé půli nenabídly.

Snad stojí za pozornost, že Všeradice mají v soutěži béčko mužů, dorost, žáky a hlavně se jim daří vychovávat talentované fotbalisty. O tom svědčí, že hrají vyšší třídu jako Tomáš a Václav Šebkové (Bohemians), Černý (ČLU Beroun), Hruška (Hořovicko), Senkvik (Hostomice). Takovou bilancí se málokterý vesnický oddíl může pochlubit, ale za tím stojí obětavá práce řady funkcionářů a trenérů.

Branky: Eliášek, Linhart, Mackovič, Kulhavý – vlastní. Rozhodčí: Vodička. Diváci: 50. ŽK: Lopušan, Tomášek, Šebek. Poločas: 4:0.

Všeradice: Nájemník – Staněk, Šebek Stanislav ml. (Artl), Lojín, Šebek Stanislav st. (Suchý), Eliášek (Vinš), Linhart, Mackovič, Kulhavý, Urban, Jakoubek.

Karlštejn: Císař – Houška, Vyterna, Beneš (Kolařík) Maleček, Cajthaml, Lopušan, Kučera, Zajíc, Lopušan Jan, Tomášek (Kincl)