Zápasy sledovali i příznivci zúčastněných celků, na jednotlivá utkání přišla návštěva od dvaceti do padesáti návštěvníků. Hned první kolo bylo ve znamení překvapivých výsledků.

Premiéru obstaraly celky Všeradice a Dobříče. Tým ze třetí třídy berounského okresu uštědřil přednímu celku I. B třídy tvrdý direkt, když jej porazil 8:3 po poločase 3:2. V dresu vítězů se zaskvěl hattrickem Nájemník, po dvou gólech přidali Černý a Lenkvík, jednou se trefil Silbernágl. Za poražené dvakrát skóroval Jan Kadlec a jednou Vosátka.

Úvodní zápas turnaje stejně jako ten druhý odřídil sudí Marx, po jehož posledním zadutí do píšťalky přišlo další nečekané resumé. Loděnice podlehla Tetínu 1:2, přičemž o poločase vedla gólem Jiřího Prokopa. Ve druhém dějství však brankově zaúřadovali Fron a Bláha a Tetín se tak radoval z výhry.

Za sněhového přívalu se dohrávalo utkání mezi Neumětely a Vinařicemi. Vedoucí tým kladenského okresního přeboru od začátku vykazoval rychlý přechod do útoku, který mu zajišťoval přečíslení obrany Šemíků.

Na druhé straně se Neumětely dostaly ke třem koncovkám, kdy jejich hráči postupovali sami na gólmana, ale mířili vždy vedle. Vinařice se ujaly vedení před poločasem, nakonec zněl výsledek v jejich prospěch 4:1.

Nedělní derniéru prvního kola završil duel béčka Českého lva-Unionu Beroun se zdickou Olympií. Už poločasový výsledek 4:1 pro domácí tým dával tušit, že utkání ovládne berounská rezerva.
Ta nakonec zvítězila 7:3, když se v jejím dresu střelecky zaskvěl David Soukup pěti vstřelenými góly. K němu se přidali Pipiška a Markvart, na druhé straně byli úspěšnými střelci dvakrát Růžička a jednou Jiří Krůta.

Návštěvníci utkání pražského turnaje viděli šest gólů.
Hořovicko otáčelo s Vykání