„Přiznám se, že jsem z toho zklamaný ještě dneska," krčil rameny kapitán Cábelíků Milan Petr (na malém snímku), který dodal: „Co se stalo? Nedali jsme branku a bez toho se těžko dá vyhrát. Přitom si myslím, že jsme do utkání nevstoupili špatně."

Králův Dvůr se dostal do příležitosti hned na začátku utkání. „Již v páté minutě pelášil Michal Procházka sám na branku, ale bohužel šanci nevyužil. A ve 35. minutě jsme nezvládli standardní situaci a inkasovali. Poté mohl vyrovnat Láda Volešák z volného přímého kopu, ale hostující gólman předvedl skvělý zákrok," litoval Milan Petr.

Nic však nebylo ztraceno a diváci v ochozech stále mysleli na otočku zápasu. „V poločasové přestávce jsme si řekli, že na ně vlítneme a otočíme skóre. Bohužel krátce po přestávce hostující hráč krásně zahrál trestný kop a bylo to 0:2. Pak jsme si nějaké šance, závary vytvořili, ale bohužel nám tam nic nespadlo a dovolím si tvrdit, že i kdyby jsme hráli ještě teď, tak gól nedáme," věděl kapitán Cábelíků.

„Do Králova Dvora jsme jeli s velkým respektem k soupeři. Naštěstí nám utkání vyšlo. Podali jsme velmi kvalitní výkon. Domácí jsme pustili jen do jedné šance a naopak sami jsme vstřelili dva krásné góly. Po zásluze jsme si odvezli tři body. Hráče chválím za přístup k zápasu a hlavně za předváděnou hru," uvedl rozradostněný trenér Převýšova Tomáš Hrabík.

Na Králův Dvůr čekají v závěru podzimu ještě dvě kola, v nichž budou chtít potvrdit své ambice, nejprve o víkendu v Kolíne. „Bohužel je to škoda, protože jak Vltavín, tak Chrudim zvítězily a podařilo se jim odskočit. Nyní se musíme rychle oklepat, ve zbývajících dvou kolech uhrát nějaké body a tím uhájit skvělé třetí místo po podzimní části," dodal Milan Petr.