Hostomice – Sedlec-Prčice 2:1

Do zápasu vstoupili lépe hosté a v 5. minutě Bechyně nastřelil tyč. Po chvíli se již skóre měnilo, ale radovali se domácí. Hosté ztratili míč na polovině hřiště a následnou rychlou akci zakončil zkušený Vyskočil – 1:0. Poté se hrál vcelku vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, ale skóre se do přestávky již nezměnilo. Do druhé půle vstoupili aktivněji opět hosté, kteří se v 60. minutě dočkali vyrovnání, když své sólo zakončil úspěšně Davídek – 1:1. Hosté po gólu ještě více ožili, následné šance ale nedokázali proměnit. A tak udeřili domácí. V 75. minutě po standardce poslal Vyskočil tečí míč do branky – 2:1. V závěru se hosté snažili vyrovnat, skóre se ale nezměnilo. Po vyrovnaném průběhu si tak domácí připsali tři body.

Branky: Vyskočil 2 – Davídek. Poločas: 1:0.