Vyskočil zajistil Hostomicím tři body

Hostomice -V úvodním utkání nové sezony hostily Hostomice nováčka Sokol Sedlec-Prčice. Vítězství domácím zajistil dvěma góly zkušený Vyskočil.

25.8.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Hostomice – Sedlec-Prčice 2:1

Do zápasu vstoupili lépe hosté a v 5. minutě Bechyně nastřelil tyč. Po chvíli se již skóre měnilo, ale radovali se domácí. Hosté ztratili míč na polovině hřiště a následnou rychlou akci zakončil zkušený Vyskočil – 1:0. Poté se hrál vcelku vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, ale skóre se do přestávky již nezměnilo. Do druhé půle vstoupili aktivněji opět hosté, kteří se v 60. minutě dočkali vyrovnání, když své sólo zakončil úspěšně Davídek – 1:1. Hosté po gólu ještě více ožili, následné šance ale nedokázali proměnit. A tak udeřili domácí. V 75. minutě po standardce poslal Vyskočil tečí míč do branky – 2:1. V závěru se hosté snažili vyrovnat, skóre se ale nezměnilo. Po vyrovnaném průběhu si tak domácí připsali tři body.

Branky: Vyskočil 2 – Davídek. Poločas: 1:0.

25.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 113 Kč Zámečníci strojů ZÁMEČNÍCI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 113 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZÁMEČNÍCI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Kontakt: osobně, telefonicky, e-mailem.. Pracoviště: Kovodružstvo,výrobní družstvo v žebráku, Náměstí, č.p. 11, 267 53 Žebrák. Informace: Jedlička, Elgerová, +420 731 142 233,311 533 421. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský dělník, 16 500 Kč Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů OPERÁTOŘI VÝROBY - LISAŘI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 21500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: OPERÁTOŘI VÝROBY - LISAŘI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: obsluha hydraulických lisů (zakládání materiálu, nastavení stroje, odebírání, kontrola a balení vyrobeních dílů), spolupráce při výměně lisovacích nástrojů, zodpovědnost za zajištění výroby v požadovaném množství a kvalitě. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, zkušenosti s obsluhou lisovacíh nástrojů velkou výhodou, základní znalost práce s PC výhodou. Nabízíme: odborné zaškolení na pracovišti, možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu, příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši až 5.000 kč, k dispozici také autobusová svozová doprava, placené přesčasy, roční bonus za hospodářské výsledky společnosti, firemní akce, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt: telefonicky (8:00-17:00hod), e-mailem.. Pracoviště: Muramoto manufacturing europe s.r.o., Skandinávská, č.p. 991, 267 53 Žebrák. Informace: Ivana Kovaříková, +420 774 536 801. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 12 200 Kč Pomocní pracovníci v živočišné výrobě OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - Místo výkonu práce: Mořina. Požadavky: zdravotní průkaz, ŘP sk. B. Kontakt: životopisy zasílat na e-mail, pro bližší info telefonicky.. Pracoviště: Radim holovský, 267 18 Karlštejn. Informace: Radim Holovský, +420 605 218 433. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 13 000 Kč Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - Místo výkonu práce: Beroun. Doplňující informace: pracovní doba - 12 hod. denní směny v režimu krátký dlouhý týden. Požadavky: zdravotní průkaz. Zaměstnanecké výhody: zaměstnanci je poskytnuta strava zdarma, možnost získání výkonnostních bonusů. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 8:00-17:00 hod.) nebo osobně (Čerpací stanice OMV Beroun jih, D5 exit 18, Po-Pá od 8:00-15:00 hod.).. Pracoviště: Lucie žáčková, čerpací stanice omv beroun jih, Plzeňská, č.p. 35, 266 01 Beroun 1. Informace: Lucie Žáčková, +420 602 318 637.

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.