Okresní přebor: Stašov – Osek 2:2, Újezd – Nižbor 3:0, Tlustice – Chlumec 3:0, Praskolesy – Beroun B 3:2, Trubín – Broumy 0:0, Neumětely – Žebrák 0:3, Drozdov – Zdice 1:4

 1. Zdice ⋌14 10 2  2 4­9:12 32

 2. Žebrák ⋌14  9 3  2 3­3:14 30

 3. Osek⋌ 14  7 4  3 36:20 25

 4. Stašov ⋌14  7 4  3 3­7:31 25

 5. Tlustice⋌ 14  7 3  4 31:23 24

 6. Trubín ⋌14  6 3  5 3­0:21 21

 7. Praskolesy⋌ 14  7 0  7 33:28 21

 8. Újezd⋌ 14  5 2  7 17:35 17

 9. Nižbor⋌ 14  4 4  6 32:35 16

10. Neumětely⋌ 14  4 4  6 26:35 16

11. Beroun B⋌ 14  4 3  7 25:34 15

12. Broumy ⋌14  4 3  7 1­7:27 15

13. Chlumec ⋌14  4 2  8 2­5:40 14

14. Drozdov⋌ 14  1 1 12 17:53  4

III.A: Lužce – Loděnice B 1:4, Tetín – Hudlice 2:1, Srbsko – Karlštejn 0:4, Chodouň – Tmaň 0:1, Svatá – Cembrit Beroun 1:4, Nový Jáchymov – Zadní Třebaň 1:2, Chyňava – Zdice B 1:2.

 1. N. Jáchymov⋌ 14 10 2  2 60:33 32

 2. Cembrit ⋌14  9 2  3 4­0:20 29

 3. Karlštejn ⋌14  9 2  3 3­5:15 29

 4. Tetín ⋌14  9 2  3 2­7:22 29

 5. Loděnice B ⋌14  8 2  4 3­8:18 26

 6. Z. Třebaň ⋌14  7 2  5 2­9:28 23

 7. Hudlice⋌ 14  6 3  5 19:16 21

 8. Tmaň ⋌14  6 2  6 3­1:27 20

 9. Lužce ⋌14  5 2  7 3­6:31 17

10. Srbsko⋌ 14  4 4  6 24:43 16

11. Zdice B ⋌14  4 2  8 2­2:28 14

12. Chyňava ⋌14  4 1  9 1­6:23 13

13. Svatá ⋌14  2 0 12 1­5:62  6

14. Chodouň⋌ 14  1 2 11 12:38  5

III.B: Rpety – Osek B 3:3, Újezd B – Hostomice B 2:1, Kublov – Březová 1:1, Běštín – Zaječov 3:1, Felbabka – Všeradice 1:2, Neumětely B – Podluhy 1:2, Lochovice – Cerhovice B 3:0.

 1. Podluhy⋌ 14 11 1  2 51:18 34

 2. Všeradice ⋌14  7 4  3 3­5:13 25

 3. Lochovice ⋌14  7 3  4 3­3:22 24

 4. Felbabka ⋌14  7 2  5 3­4:26 23

 5. Hostomice B⋌ 14  7 1  6 34:30 22

 6. Rpety ⋌14  6 3  5 3­6:35 21

 7. Cerhovice B⋌ 14  6 2  6 24:23 20

 8. Běštín ⋌14  6 2  6 3­3:34 20

 9. Březová⋌ 14  4 7  3 25:26 19

10. Neumětely B⋌ 14  5 3  6 22:29 18

11. Kublov ⋌14  4 4  5 2­4:26 17

12. OsekB ⋌14  3 4  7 3­0:44 13

13. Újezd B⋌ 14  2 3  9 16:42  9

14. Zaječov ⋌14  2 2 10 1­9:48  8

IV.B: Tlustice B – Stašov B 1:2, Chaloupky – Libomyšl 2:1, Praskolesy B – Zaječov B nehlášeno, Komárov B – Rpety B 8:0, Lochovice B – Žebrák B 2:5.

 1. Stašov B⋌ 11 9 2 0 47:18 29

 3. Žebrák B ⋌11 9 0 2 57:24 27

 2. Libomyšl ⋌11 8 1 2 32:11 25

 5. Komárov B ⋌11 6 1 4 39:23 19

 4. Tlustice B ⋌11 5 2 4 28:21 17

 6. Rpety B⋌ 11 4 1 6 19:33 13

 7. Zaječov B ⋌10 3 2 5 23:30 11

 8. Drozdov B ⋌10 3 1 6 20:27 10

10. Chaloupky ⋌11 3 1 7 21:37 10

 9. Lochovice B ⋌11 3 0 8 20:56  9

11. Praskolesy B ⋌10 0 1 9 19:45  1