OP: Chlumec - ČLU Beroun B 4:3, Osek - Tetín 4:3, Cerhovice - Komárov 3:2, Újezd - Neumětely 0:2, Stašov - Tlustice 0:1, Zadní Třebaň - Nižbor 4:0, Zdice B - Trubín 2:3.

Tabulka:

1. Tetín⋌ 22 14 3  5 63:28 45
2. Cerhovice⋌ 22 13 6  3 61:32 45
3. Komárov⋌ 22 12 4  6 33:23 40
4. Trubín⋌ 22 12 0 10 53:46 36
5. Újezd⋌ 22 10 6  6 40:33 36
6. Chlumec⋌ 22 10 5  7 40:37 35
7. Beroun B⋌ 22 10 3  9 52:43 33
8. Osek⋌ 22  9 5  8 48:40 32
9. Tlustice⋌ 22  8 6  8 33:30 30
10. Neumětely⋌ 22  8 5  9 34:47 29
11. Zdice B⋌ 22  8 3 11 26:45 27
12. Nižbor⋌ 22  5 3 14 37:57 18
13. Z. Třebaň⋌ 22  5 3 14 29:64 18
14. Stašov⋌ 22  1 6 15 26:50  9

III.A: Loděnice B - Hýskov 1:0, Karlštejn - Lužce 7:1, Vysoký Újezd - Svatá 7:0, Všeradice - Chrustenice 4:2, Hudlice - Srbsko 11:0, Tmaň - Nižbor B 3:3, Cembrit Beroun - Nový Jáchymov 3:1.

Tabulka:

1. Hýskov⋌ 22 17 1  4 77:25  52
2. N. Jáchymov⋌22 16 3  3 73:33  51
3. Loděnice B⋌ 22 13 6  3 55:22  45
4. Karlštejn⋌ 22 12 4  6 72:42  40
5. Lužce⋌ 22 12 3  7 67:46  39
6. Všeradice⋌ 22 10 5  7 57:36  35
7. Hudlice⋌ 22 10 4  8 52:33  34
8. Svatá⋌ 22  9 7  6 49:48  34
9. Cembrit ⋌ 22  8 6  8 44:38  30
10. Tmaň⋌ 22  6 5 11 52:50  23
11. Nižbor B⋌ 22  6 5 11 37:61  23
12. Vys. Újezd⋌ 22  5 1 16 44:102 16
13. Srbsko⋌ 22  2 3 17 35:108  9
14. Chrustenice⋌22  1 1 20 24:94   4

III.B: Vižina - Podluhy 0:2, Zaječov - Tlustice 6:1, Újezd B - Běštín 6:1, Hostomice - Březová 0:3, Chodouň - Rpety 4:1, Osek B - Komárov B 1:3, Žebrák B – Drozdov 0:3.

Tabulka:

1. Drozdov⋌ 22 15 5  2 62:20 50
2. SK Březová⋌ 22 16 2  4 53:22 50
3. Zaječov⋌ 22 14 4  4 65:22 46
4. Rpety⋌ 22 11 3  8 48:41 36
5. Osek B⋌ 22 10 4  8 55:48 34
6. Běštín⋌ 22  9 4  9 36:51 31
7. Žebrák B⋌ 22 10 1 11 44:62 31
8. Podluhy⋌ 22  9 3 10 43:38 30
9. Hostomice ⋌ 22  9 1 12 51:49 28
10. Újezd B⋌ 22  7 5 10 38:51 26
11. Komárov B⋌ 22  6 4 12 38:59 22
12. Vižina⋌ 22  6 2 14 33:55 20
13. Tlustice B⋌ 22  5 3 14 29:60 18
14. Chodouň⋌ 22  4 5 13 27:44 17

IV.A: Chyňava - Zdejcina 0:1, Zadní Třebaň B - Mořina 4:3, Liteň - Osov 4:0, Všeradice B - Mořinka 9:1, Stašov B - Tetín B 6:4.

Tabulka:

1. Chyňava⋌ 16 12 1  3 52:17 37
2. Liteň⋌ 16 11 3  2 52:27 36
3. Všeradice B⋌ 16  8 2  6 38:29 26
4. Mořina⋌ 16  7 2  7 46:34 23
5. Z. Třebaň B⋌ 16  7 1  8 27:48 22
6. Stašov B⋌ 16  6 3  7 34:41 21
7. Osov⋌ 16  7 0  9 30:40 21
8. Tetín B⋌ 16  6 3  7 36:35 21
9. Zdejcina⋌ 16  6 2  8 45:39 20
10. Mořinka⋌ 16  1 1 14 19:69  4

IV.B:
Praskolesy B - Felbabka 2:3, Kublov - Libomyšl 1:1, Lochovice - Cerhovice B 4:1, Broumy - Chaloupky 2:1, Zaječov B - Neumětely B 3:1.

Tabulka:

1. Felbabka⋌ 16 11 1  4 50:26 34
2. Broumy⋌ 16 10 2  4 44:25 32
3. Neumětely B⋌16  9 3  4 46:22 30
4. Kublov⋌ 16  8 5  3 42:22 29
5. Lochovice⋌ 16  7 4  5 32:15 25
6. Libomyšl⋌ 16  6 3  7 33:41 21
7. Zaječov B⋌ 16  5 2  9 34:56 17
8. Cerhovice B⋌ 16  4 1 11 28:48 13
9. Praskolesy B⋌ 16  2 6  8 26:51 12
10. Chaloupky⋌ 16  2 5  9 13:42 11