Okresní přebor: Újezd - Chlumec 3:1, Tetín - Hýskov 0:3, Drozdov - Zadní Třebaň 2:1, Osek - Neumětely 2:0, Zdice B - Tlustice 0:1, ČLU Beroun B - Komárov 0:3, Trubín - Nový Jáchymov 4:2.

1. Hýskov⋌ 11 10 0 1 41:7  30
2. Komárov⋌ 11  9 1 1 25:13 28
3. Trubín⋌ 11  8 1 2 32:11 25
4. Beroun B⋌ 11  5 4 2 27:24 19
5. Osek⋌ 11  5 3 3 24:15 18
6. Tlustice⋌ 11  4 3 4 13:9  15
7. Drozdov⋌ 11  4 2 5 20:21 14
8. Neumětely⋌ 11  4 2 5 19:22 14
9. Chlumec⋌ 11  4 1 6 14:23 13
10. Újezd⋌ 11  3 2 6 18:30 11
11. Zdice B⋌ 11  3 1 7 17:26 10
12. N. Jáchymov⋌ 11  2 3 6 27:38  9
13. Tetín⋌ 11  2 2 7 16:34  8
14. Z. Třebaň⋌ 11  1 1 9 13:33  4

III. A: Hudlice - Karlštejn 1:2, Liteň - Všeradice 1:3, Srbsko - Cembrit Beroun 1:4, Svatá - Vys. Újezd 1:3, Lužce - Loděnice B 1:2, Nižbor - Chyňava 1:1, Tmaň - Vižina 6:0.

1. Cembrit⋌ 11 9 1 1 30:7  28
2. Nižbor⋌ 11 8 1 2 34:10 25
3. Všeradice⋌ 11 7 0 4 27:15 21
4. Chyňava⋌ 11 5 4 2 25:17 19
5. Loděnice B⋌ 11 6 0 5 26:19 18
6. Hudlice⋌ 11 5 2 4 18:13 17
7. Karlštejn⋌ 11 5 2 4 17:14 17
8. Tmaň⋌ 11 5 1 5 28:24 16
9. Lužce⋌ 11 5 0 6 21:20 15
10. Svatá⋌ 11 4 1 6 21:26 13
11. Srbsko⋌ 11 4 1 6 21:33 13
12. V. Újezd⋌ 11 3 1 7 22:36 10
13. Liteň⋌ 11 2 0 9 11:35  6
14. Vižina⋌ 11 2 0 9  7:39  6

III.B: Újezd B -Felbabka 0:3, Žebrák B - SK Březová 08 2:2, Běštín - Stašov 0:10, Osek B - Neumětely B 5:3, Zaječov - Hostomice B 4:4, Podluhy - Komárov B 18:1, Rpety - Broumy 2:3.

1. Stašov⋌ 11 8 3 0 40:14 27
2. Broumy⋌ 11 8 3 0 40:18 27
3. Rpety⋌ 11 7 0 4 32:27 21
4. Osek B⋌ 11 6 2 3 31:23 20
5. Zaječov⋌ 11 4 5 2 45:22 17
6. Hostomice B⋌ 11 5 2 4 29:19 17
7. Březová⋌ 11 4 5 2 30:22 17
8. Podluhy⋌ 11 4 4 3 34:17 16
9. Felbabka⋌ 11 5 1 5 20:23 16
10. Újezd B⋌ 11 3 1 7 22:33 10
11. Neumětely B⋌ 11 3 1 7 23:40 10
12. Žebrák B⋌ 11 2 1 8 19:33  7
13. Komárov B⋌ 11 2 0 9 22:52  6
14. Běštín⋌ 11 2 0 9 17:61  6

IV.A: Chodouň - Tetín B 2:0, Mořina - Hýskov B 4:2, Mořinka - Všeradice B 5:3, Nižbor B - Zdejcina 4:1, Chrustenice – Osov 6:2.

1. Chodouň⋌ 9 8 0 1 29:7  24
2. Nižbor B⋌ 9 6 3 0 29:11 21
3. Mořina⋌ 9 6 1 2 33:16 19
4. Hýskov B⋌ 9 4 1 4 23:20 13
5. Chrustenice⋌ 9 4 0 5 25:28 12
6. Všeradice B⋌ 9 3 2 4 19:17 11
7. Osov⋌ 9 3 2 4 17:15 11
8. Tetín B⋌ 9 3 1 5 16:23 10
9. Mořinka⋌ 9 2 1 6 17:36  7
10. Zdejcina⋌ 9 0 1 8 11:46  1

IV.B: Drozdov B - Praskolesy B 4:0, Kublov - Stašov B 2:2, Zaječov B - Lochovice 7:1, Libomyšl - Tlustice B 1:1, Rpety B - Chaloupky 1:1, Předehrávka: Drozdov B – Cerhovice B 0:1.

1. Cerhovice B⋌ 10 7 1 2 20:9  22
2. Kublov⋌ 10 6 3 1 27:9  21
3. Stašov B⋌  9 6 1 2 24:13 19
4. Lochovice⋌  9 5 2 2 20:16 17
5. Drozdov B⋌ 10 5 0 5 22:20 15
6. Zaječov B⋌  9 4 2 3 24:16 14
7. Libomyšl⋌  9 3 2 4 17:12 11
8. Tlustice B⋌  9 3 1 5 22:22 10
9. Chaloupky⋌  9 2 1 6 12:24  7
10. Rpety B⋌  9 1 2 6 12:33  5
11. Praskolesy B⋌ 9 1 1 7  9:35  4