OP: Tlustice - Komárov 1:0, Neumětely - N. Jáchymov 4:1, Z. Třebaň - Trubín 1:2, Hýskov - Beroun B 2:1, Újezd - Zdice B 1:0, Tetín - Osek 2:2, Drozdov - Chlumec 1:1.

1. Hýskov⋌ 15 13 0  2 48:13 39
2. Trubín⋌ 15 10 3  2 40:17 33
3. Komárov⋌ 15  9 3  3 30:20 30
4. Osek⋌ 15  7 4  4 34:19 25
5. Beroun B⋌ 15  7 4  4 38:32 25
6. Tlustice⋌ 15  7 3  5 22:13 24
7. Neumětely⋌ 15  6 3  6 28:26 21
8. Chlumec⋌ 15  5 3  7 18:27 18
9. Drozdov⋌ 15  5 3  7 26:26 18
10. Újezd⋌ 15  5 2  8 26:39 17
11. N.Jáchymov⋌ 15  4 3  8 32:45 15
12. Zdice B⋌ 15  4 1 10 20:36 13
13. Tetín⋌ 15  3 3  9 22:43 12
14. Z. Třebaň⋌ 15  2 1 12 18:46  7

III.A: Srbsko - Karlštejn 0:4, Liteň - Svatá 1:4, Hudlice - Lužce 0:2, Všeradice - Nižbor 2:0, Cembrit - Tmaň 4:0, Vys. Újezd - Vižina 9:2, Loděnice B - Chyňava 4:1.

1. Cembrit⋌ 15 13 1  1 44:7  40
2. Všeradice⋌ 15 11 0  4 41:18 33
3. Nižbor⋌ 15 10 1  4 45:18 31
4. Karlštejn⋌ 15  9 2  4 31:18 29
5. Loděnice B⋌ 15  8 0  7 42:28 24
6. Chyňava⋌ 15  6 5  4 32:26 23
7. Hudlice⋌ 15  7 2  6 28:22 23
8. Tmaň⋌ 15  6 2  7 33:31 20
9. Lužce⋌ 15  6 1  8 27:28 19
10. Vys. Újezd⋌ 15  5 2  8 37:49 17
11. Srbsko⋌ 15  5 2  8 27:47 17
12. Svatá⋌ 15  5 1  9 27:38 16
13. Liteň⋌ 15  2 1 12 19:50  7
14. Vižina⋌ 15  2 0 13 12:65  6

III.B: Běštín - Felbabka 0:2, Žebrák B - Osek B 1:1, Újezd B - Zaječov 2:0, Březová - Podluhy 1:3, Stašov - Rpety 5:0, Neumětely B - Broumy 1:0, Hostomice B - Komárov B 6:1.

1. Stašov⋌ 15 11 3  1 53:17 36
2. Broumy⋌ 15 10 4  1 47:21 34
3. Rpety⋌ 15 10 0  5 46:35 30
4. Březová ⋌ 15  7 5  3 43:25 26
5. Osek B⋌ 15  7 3  5 38:32 24
6. Hostomice B⋌15  7 2  6 37:29 23
7. Felbabka⋌ 15  7 2  6 26:27 23
8. Podluhy⋌ 15  6 4  5 44:26 22
9. Zaječov⋌ 15  5 5  5 47:28 20
10. Újezd B⋌ 15  5 1  9 29:44 16
11. Neumětely B⋌15  5 1  9 30:52 16
12. Žebrák B⋌ 15  4 2  9 28:39 14
13. Běštín⋌ 15  3 0 12 21:74  9
14. Komárov B⋌ 15  2 0 13 25:65  6

IV. B: Cerhovice B - Praskolesy B 3:0, Drozdov B - Kublov 0:3, Stašov B - Libomyšl 1:3, Lochovice - Rpety B 1:0, Tlustice B - Chaloupky 1:2.

1. Cerhovice B⋌ 12 9 1 2 27:11 28
2. Kublov⋌ 11 7 3 1 30:9  24
3. Lochovice⋌ 12 7 3 2 25:18 24
4. Stašov B⋌ 12 7 1 4 29:19 22
5. Zaječov B⋌ 11 5 2 4 27:20 17
6. Libomyšl⋌ 12 4 3 5 22:17 15
7. Drozdov B⋌ 12 5 0 7 24:27 15
8. Chaloupky⋌ 12 4 2 6 20:28 14
9. Tlustice B⋌ 12 4 1 7 29:29 13
10. Rpety B⋌ 12 2 2 8 17:40  8
11. Praskolesy B⋌ 12 1 2 9 12:44  5