OP Berounsko: Neumětely-Tlustice 3:2, Z. Třebaň-Komárov 0:1, FK Stejstav Hýskov-Nový Jáchymov 4:0, Újezd-Trubín 5:2, Tetín-ČLU Beroun B 1:2, Drozdov-Zdice B 5:1, Osek-Chlumec 5:1.
1. Hýskov⋌ 17 14 0 3 53:20 42
2. Trubín⋌ 17 11 3 3 49:23 36
3. Komárov⋌ 17 11 3 3 32:20 36
4. Osek⋌ 17 9 4 4 42:21 31
5. ČLU Beroun B⋌ 17 9 4 4 42:34 31
6. Tlustice⋌ 17 7 4 6 25:17 25
7. Neumětely⋌ 17 7 3 7 31:29 24
8. Drozdov⋌ 17 6 3 8 32:30 21
9. Újezd⋌ 17 6 2 9 32:43 20
10. Chlumec⋌ 17 5 4 8 20:33 19
11. Nový Jáchymov⋌ 17 5 3 9 36:51 18
12. Zdice B⋌ 17 4 2 11 21:41 14
13. Tetín⋌ 17 3 4 10 23:45 13
14. Z. Třebaň⋌ 17 2 1 14 20:51 7
III. třída A: Svatá-Karlštejn 0:5, Srbsko-Lužce 1:4, Liteň-Nižbor 1:3, Hudlice-Tmaň 1:2, Všeradice-Vižina 3:0, Cembrit Beroun-Chyňava 0:1, Vys. Újezd-Loděnice B 1:1.
1. Cembrit Beroun⋌ 17 13 2 2 47:11 41
2. Všeradice⋌ 17 13 0 4 48:19 39
3. Nižbor⋌ 17 11 2 4 48:19 35
4. Karlštejn⋌ 17 11 2 4 38:19 35
5. Chyňava⋌ 17 7 5 5 34:28 26
6. Loděnice B⋌ 17 8 1 8 44:31 25
7. Lužce⋌ 17 8 1 8 36:29 25
8. Hudlice⋌ 17 7 3 7 29:24 24
9. Tmaň⋌ 17 7 2 8 36:36 23
10. Vys. Újezd⋌ 17 6 3 8 40:51 21
11. Srbsko⋌ 17 6 2 9 30:52 20
12. Svatá⋌ 17 5 1 11 28:45 16
13. Liteň⋌ 17 2 1 14 20:58 7
14. Vižina⋌ 17 2 1 14 15:71 7
III. třída B: Osek B-Felbabka 0:1, Běštín-Zaječov 1:0, Žebrák B-Podluhy 6:2, Újezd B-Rpety 0:0, SK Březová 08-Broumy 0:1, Stašov-Komárov B 6:0, Neumětely B-Hostomice B 2:6.
1. Broumy⋌ 17 12 4 1 51:23 40
2. Stašov⋌ 17 12 3 2 61:20 39
3. Rpety⋌ 17 11 1 5 49:37 34
4. Hostomice B⋌ 17 9 2 6 47:33 29
5. SK Březová 08⋌ 17 7 5 5 45:29 26
6. Felbabka⋌ 17 8 2 7 29:31 26
7. Osek B⋌ 17 7 3 7 39:37 24
8. Podluhy⋌ 17 6 4 7 48:36 22
9. Zaječov⋌ 17 5 5 7 49:34 20
10. Žebrák B⋌ 17 6 2 9 39:43 20
11. Újezd B⋌ 17 6 2 9 33:46 20
12. Neumětely B⋌ 17 5 1 11 35:63 16
13. Běštín⋌ 17 5 0 12 26:75 15
14. Komárov B⋌ 17 3 0 14 30:74 9
IV. třída A: Mořina-Chodouň 0:6, Tetín B-Mořinka 9:0, Hýskov B-Nižbor B 0:4, Všeradice B-Chrustenice 4:1, Zdejcina-Osov 3:4.
1. Chodouň⋌ 11 10 0 1 38:7 30
2. Nižbor B⋌ 11 7 3 1 36:15 24
3. Mořina⋌ 11 7 1 3 39:22 22
4. Všeradice B⋌ 11 5 2 4 27:21 17
5. Osov⋌ 11 4 2 5 21:21 14
6. Hýskov B⋌ 11 4 1 6 27:29 13
7. Tetín B⋌ 11 4 1 6 25:29 13
8. Chrustenice⋌ 11 4 0 7 27:35 12
9. Mořinka⋌ 11 3 1 7 22:49 10
10. Zdejcina⋌ 11 1 1 9 17:51 4
IV. třída B: Kublov-Praskolesy B 2:3, Cerhovice B-Zaječov B 4:1, Drozdov B-Libomyšl 5:1, Stašov B-Chaloupky 4:2, Lochovice-Tlustice B 0:0.
1. Cerhovice B⋌ 14 10 1 3 32:17 31
2. Lochovice⋌ 14 8 4 2 28:18 28
3. Kublov⋌ 13 8 3 2 37:13 27
4. Stašov B⋌ 14 8 1 5 33:23 25
5. Zaječov B⋌ 13 6 2 5 32:24 20
6. Drozdov B⋌ 14 6 0 8 29:32 18
7. Libomyšl⋌ 13 4 3 6 23:22 15
8. Tlustice B⋌ 13 4 2 7 29:29 14
9. Chaloupky⋌ 14 4 2 8 22:35 14
10. Rpety B⋌ 13 3 2 8 19:40 11
11. Praskolesy B⋌ 13 2 2 9 15:46 8