OP: Beroun B - Zdice B 2:4, Trubín - Osek 3:2, N. Jáchymov - Drozdov 3:4, Komárov - Tetín 11:0, Tlustice - Újezd 2:1, Neumětely - Hýskov 3:2, Chlumec - Z. Třebaň 2:2.

 1. Trubín⋌ 20 14 3  3 63:26 45
2. Komárov⋌ 20 13 4  3 46:22 43
3. Hýskov⋌ 20 14 0  6 55:25 42
4. Tlustice⋌ 20 10 4  6 31:20 34
5. Osek⋌ 20 10 4  6 49:28 34
6. Beroun B⋌ 20  9 5  6 47:44 32
7. Neumětely⋌ 20  8 3  9 37:39 27
8. Drozdov⋌ 20  7 4  9 39:37 25
9. N. Jáchymov⋌20  7 3 10 43:56 24
10. Chlumec⋌ 20  6 5  9 27:38 23
11. Zdice B⋌ 20  7 2 11 29:44 23
12. Újezd⋌ 20  6 3 11 35:49 21
13. Tetín⋌ 20  3 4 13 24:67 13
14. Z. Třebaň⋌ 20  3 2 15 27:57 11

III.A: Karlštejn - Cembrit 1:1, V. Újezd - Všeradice 3:1, Loděnice B - Hudlice 3:1, Chyňava - Liteň 2:1, Vižina - Srbsko 4:3, Tmaň - Svatá 2:1, Nižbor - Lužce 6:1.

 1. Cembrit⋌20 14 3  3 53:15 45
2. Nižbor⋌ 20 14 2  4 66:22 44
3. Všeradice⋌ 20 13 1  6 52:26 40
4. Karlštejn⋌ 20 12 3  5 41:23 39
5. Loděnice B⋌ 20 11 1  8 52:35 34
6. Lužce⋌ 20 10 1  9 46:36 31
7. Chyňava⋌ 20  8 6  6 39:33 30
8. Hudlice⋌ 20  9 3  8 35:29 30
9. Tmaň⋌ 20  9 2  9 46:43 29
10. Vys. Újezd⋌ 20  7 3 10 43:56 24
11. Srbsko⋌ 20  7 2 11 39:66 23
12. Svatá⋌ 20  5 1 14 31:57 16
13. Liteň⋌ 20  3 1 16 25:68 10
14. Vižina⋌ 20  3 1 16 22:81 10

III.B: Felbabka - Stašov 1:3, Neumětely B - Březová 1:1, Hostomice B - Újezd B 0:5, Broumy - Běštín 4:1, Rpety - Osek B 1:0, Podluhy - Zaječov 7:1.

 1. Broumy⋌ 20 15 4  1 71:26 49
2. Stašov⋌ 20 15 3  2 72:21 48
3. Rpety⋌ 20 14 1  5 61:41 43
4. Březová⋌ 20  8 7  5 50:33 31
5. Podluhy⋌ 20  8 5  7 60:41 29
6. Hostomice B⋌20  9 2  9 48:44 29
7. Zaječov⋌ 20  7 5  8 57:41 26
8. Felbabka⋌ 20  8 2 10 32:42 26
9. Újezd B⋌ 20  8 2 10 46:57 26
10. Osek B⋌ 20  7 3 10 41:43 24
11. Žebrák B⋌ 19  6 2 11 42:56 20
12. Neumětely B⋌20  6 2 12 39:70 20
13. Běštín⋌ 20  5 1 14 32:85 16
14. Komárov B⋌ 19  3 1 15 33:84 10

IV.A: Chodouň - Všeradice B 2:1, Zdejcina - Hýskov B 1:2, Osov - Tetín B 4:0, Chrustenice - Mořina 4:1, Nižbor B - Mořinka 4:1.

 1. Chodouň⋌ 14 13 0  1 47:10 39
2. Nižbor B⋌ 14  9 3  2 48:20 30
3. Mořina⋌ 14  9 1  4 46:27 28
4. Všeradice B⋌ 14  7 2  5 36:27 23
5. Hýskov B⋌ 14  7 1  6 38:31 22
6. Osov⋌ 14  5 2  7 28:34 17
7. Tetín B⋌ 14  5 1  8 31:42 16
8. Chrustenice⋌ 14  5 0  9 33:41 15
9. Mořinka⋌ 14  3 1 10 24:62 10
10. Zdejcina⋌ 14  1 1 12 21:58  4

IV.B: Tlustice B - Drozdov B 2:6, Chaloupky - Cerhovice B 3:4, Rpety B - Kublov 0:5, Libomyšl - Zaječov B 2:0.

 1. Cerhovice B⋌ 17 13 1  3 42:21 40
2. Kublov⋌ 16 10 4  2 49:18 34
3. Lochovice⋌ 16  9 5  2 32:20 32
4. Stašov B⋌ 16  8 2  6 35:26 26
5. Zaječov B⋌ 16  7 3  6 39:32 24
6. Drozdov B⋌ 17  8 0  9 38:38 24
7. Libomyšl⋌ 16  5 3  8 27:27 18
8. Tlustice B⋌ 16  5 2  9 34:40 17
9. Chaloupky⋌ 16  4 2 10 26:42 14
10. Rpety B⋌ 16  4 2 10 23:50 14
11. Praskolesy B⋌ 16  3 2 11 23:54 11