OP: Trubín - ČLU Beroun B 8:0, Nový Jáchymov - Zdice B 4:3, Komárov - Osek 4:1, Tlustice - Drozdov 4:1, Neumětely - Tetín 4:1, Z. Třebaň - Újezd 4:1, Chlumec - FK Stejstav Hýskov 1:1.

1. Trubín⋌ 22 16 3  3 76:27 51
2. Hýskov⋌ 22 15 1  6 60:27 46
3. Komárov⋌ 22 14 4  4 53:27 46
4. Tlustice⋌ 22 12 4  6 41:22 40
5. Osek⋌ 22 11 4  7 52:32 37
6. Beroun B⋌ 22  9 5  8 48:57 32
7. Neumětely⋌ 22  9 3 10 42:42 30
8. Drozdov⋌ 22  8 4 10 44:44 28
9. Nový Jáchymov⋌ 22  8 3 11 47:61 27
10. Chlumec⋌ 22  7 6  9 33:40 27
11. Újezd⋌ 22  7 3 12 38:54 24
12. Zdice B⋌ 22  7 2 13 33:53 23
13. Z. Třebaň⋌ 22  4 2 16 32:62 14
14. Tetín⋌ 22  3 4 15 26:77 13

III.A: Karlštejn - Všeradice 2:1, Cembrit Beroun - Hudlice 2:1, Vys. Újezd - Liteň 2:2, Loděnice B - Srbsko 7:2, Chyňava - Svatá 1:4, Vižina - Lužce 0:6, Tmaň - Nižbor 0:4.

1. Nižbor⋌ 22 16 2  4 72:23 50
2. Cembrit⋌ 22 15 3  4 55:17 48
3. Všeradice⋌ 22 14 1  7 54:28 43
4. Karlštejn⋌ 22 13 3  6 44:26 42
5. Loděnice B⋌ 22 13 1  8 63:37 40
6. Lužce⋌ 22 12 1  9 58:38 37
7. Hudlice⋌ 22 10 3  9 44:33 33
8. Chyňava⋌ 22  8 6  8 40:39 30
9. Tmaň⋌ 22  9 2 11 48:53 29
10. Srbsko⋌ 22  8 2 12 43:73 26
11. Vys. Újezd⋌ 22  7 4 11 47:66 25
12. Svatá⋌ 22  7 1 14 38:58 22
13. Liteň⋌ 22  3 2 17 27:74 11
14. Vižina⋌ 22  3 1 18 22:90 10

III.B: Felbabka - SK Březová 08 2:2, Stašov - Újezd B 14:0, Neumětely B - Žebrák B 5:0, Hostomice B - Běštín 0:6, Komárov B - Osek B 4:5, Broumy - Zaječov 5:3, Rpety - Podluhy 4:1.

1. Stašov⋌ 22 16 4  2 86:21 52
2. Broumy⋌ 22 16 4  2 77:31 52
3. Rpety⋌ 22 15 1  6 65:45 46
4. Březová⋌ 22  8 9  5 52:35 33
5. Podluhy⋌ 22  9 5  8 65:47 32
6. Hostomice B⋌ 22 10 2 10 53:52 32
7. Osek B⋌ 22  9 3 10 48:48 30
8. Zaječov⋌ 22  8 5  9 63:46 29
9. Felbabka⋌ 22  8 3 11 36:48 27
10. Neumětely B⋌ 22  8 2 12 46:70 26
11. Újezd B⋌ 22  8 2 12 46:73 26
12. Žebrák B⋌ 22  7 2 13 47:68 23
13. Běštín⋌ 22  7 1 14 42:85 22
14. Komárov B⋌ 22  3 1 18 39:96 10

IV.A: Chodouň - Hýskov B 5:2, Všeradice B – Tetín B 2:3, Zdejcina - Mořina 3:5, Osov - Mořinka 5:1, Chrustenice - Nižbor B 2:2.

1. Chodouň⋌ 16 14 1  1 53:13 43
2. Nižbor B⋌ 16  9 5  2 51:23 32
3. Mořina⋌ 16 10 1  5 51:31 31
4. Všeradice B⋌ 16  7 3  6 39:31 24
5. Hýskov B⋌ 16  7 2  7 41:37 23
6. Osov⋌ 16  7 2  7 34:35 23
7. Tetín B⋌ 16  7 1  8 38:47 22
8. Chrustenice⋌ 16  5 2  9 38:46 17
9. Mořinka⋌ 16  3 2 11 28:70 11
10. Zdejcina⋌ 16  1 1 14 27:67  4

IV.B: Stašov B - Drozdov B 0:5, Lochovice - Cerhovice B 0:1, Tlustice B - Kublov 1:3, Chaloupky - Zaječov B 2:7, Rpety B - Libomyšl 1:2.

1. Cerhovice B⋌ 19 15 1  3 47:23 46
2. Kublov⋌ 18 12 4  2 59:20 40
3. Lochovice⋌ 18  9 5  4 34:25 32
4. Drozdov B⋌ 19 10 0  9 47:40 30
5. Stašov B⋌ 18  9 2  7 38:33 29
6. Zaječov B⋌ 18  8 4  6 50:38 28
7. Libomyšl⋌ 18  6 3  9 31:33 21
8. Tlustice B⋌ 18  5 2 11 37:47 17
9. Rpety B⋌ 18  4 3 11 28:56 15
10. Chaloupky⋌ 18  4 2 12 29:56 14
11. Praskolesy B⋌ 18  4 2 12 30:59 14