OPD: Tabulka fotbalového okresního přeboru dorostu doznala od minulého týdne několika změn. Soutěž totiž odhlásilo družstvo Unionu Cerhovice. Všechny dosavadní výsledky Cerhovic se anulují, vzhledem ale k tomu, že Union neuhrál ani bod, je tabulka víceméně beze změn.

Vedoucí Vysoký Újezd měl tentokrát volno, druhý Hýskov tak mohl snížit náskok lídra. Jenže Hýskovští dorostenci nestačili na své půdě na celek Újezdu, který si z jejich půdy odvezl díky hattricku Pergla výhru 3:0. Na body tentokrát nedosáhly ani třetí Hostomice, které nestačily na Podluhy. Domácí o svém hladkém vítězství rozhodli již v prvním poločase, který vyhráli 4:0. Poměrně vyrovnané utkání bylo k vidění v Novém Jáchymově. Hosté ze Žebráku začali lépe a v prvním poločase proměnili tři šance. Po změně stran sice domácí dotahovali, výhru hostů ale neohrozili.

Výsledky: Čechie Nový Jáchymov – Spartak TOS Žebrák 2:4 (0:3), branky: Šefrna z pen., Kohout – Kurej 2, Mikša, Sklenář, diváci: 60, rozhodčí: Hájek. Sparta Podluhy – Hostomice 5:0 (4:0), branky: Hejbal 2, Pospíšil, Švarc M., Grunt M., diváci: 20, rozhodčí: Vodička. FK Stejstav Hýskov – SK Doubravan Újezd 0:3 (0:1), branky: Pergl 3, diváci: 40, rozhodčí: Deraj.

8. N.Jáchymov⋌11 1 0 1­0 14:33  3

OPŽB: Vedoucí Žebrák si připsal rekordní vítězství, když deklasoval poslední Zaječov 24:0. Sedmkrát se trefil Kroc, šest gólů přidal Mička, pětkrát se prosadil Lorenc. Vysokou výhru si připsal i Osek, který deklasoval Tlustici 8:0. Čtyři góly vstřelil Bambule. Tři body si připsaly i druhé Hostomice, ve zápase s Drozdovem ale museli domácí hodně bojovat o výhru.

Výsledky: Slovan Lochovice – SK Doubravan Újezd 5:2 (3:0), branky: Teska 2, Kříž, Čonka P., Filipovský – Štochl 2, diváci: 15, rozhodčí: Pos st. Zaječov – Spartak TOS Žebrák 0:24 (0:10), branky: Škoda, Mička 6, Sita, Koldová, Lorenc 5, Pavlis, Fiala, Kroc 7, Švarc, diváci: 20, rozhodčí: Belanský. Slavoj Osek – SK Tlustice 8:0 (5:0), branky: Bambule 4, Janda 2, Pech, Král, rozhodčí: Pos ml. Hostomice – Drozdov 2:1 (1:1), branky: Spousta R., Fatka T. – Vodička A., diváci: 50, rozhodčí: Špicl.

9. Zaječov⋌ 12  1 1 10 16:128 4

OPŽA: Vedoucí Hýskov si připsal na své konto jasnou výhru na půdě Vysokého Újezdu. Na výhře 7:0 se podílel hattrickem Tryner. Zajímavý souboj byl k vidění v Zadní Třebani, která hostila Nižbor. V souboji o druhé místo se hosté dostali do jednobrankového vedení, domácí ovšem ve druhé půli vyrovnali a body se nakonec dělily. Remíza se zrodila i v utkání Zdic s Neumětely, ve kterém gól nepadl.

Výsledky: Zadní Třebáň – SK Nižbor 1:1 (0:1), branky: Beťár P. – Král O., diváci: 10, rozhodčí: Ducký. FK Olympie Zdice – Horymír Neumětely 0:0 (0:0), rozhodčí: Červenka. Durisol Všeradice – AFK Loděnice 0:3 (0:1), branky: Dreksler, Nguyen, Žižka, diváci: 30, rozhodčí: Závora. Vysoký Újezd – FK Stejstav Hýskov 0:7 (0:5), branky: Tryner 3, Machač 2, Rageuer 2, diváci: 30, rozhodčí: Marek.

1. Hýskov⋌ 10 8 1 ­1 31:4  25

2. Z. Třebáň⋌ 10 7 1 ­2 50:11 22

3. Nižbor⋌ 10 6 2 ­2 17:7  20

4. Všeradice⋌ 10 3 3 4­ 13:14 12

5. Loděnice⋌ 10 3 2 5­ 15:30 11

6. Vys. Újezd⋌ 10 3 1 6 ­15:27 10

7. Zdice⋌ 10 2 1 7­  5:25  7

8. Neumětely⋌ 10 2 1 7­  7:35  7