Okresní přebor: SK Tlustice – Chlumec 3:0 (0:0), Horymír Neumětely – FK Komárov 2:3 (0:2), Ostrovan Zadní Třebaň – Čechie Nový Jáchymov 3:6 (2:2), FK Stejstav Hýskov – FC Freyburg Trubín 2:0 (1:0), SK Doubravan Újezd – Český lev-Union Beroun B 0:4 (0:4), SK Tetín – FK Olympie Zdice B 3:2 (2:1), Drozdov – Slavoj Osek 4:0 (2:0).

 1. Beroun B⋌ 3 3 0 0  9:3  9

 2. Komárov⋌ 3 3 0 0­  7:4  9

 3. N. Jáchymov⋌3 2 1 0 ­12:7  7

 4. Tetín⋌ 3 2 0 1­  7:9  6

 5. Hýskov⋌ 3 2 0 1­  8:4  6

 6. Tlustice⋌ 3 1 1 1 ­ 5:3  4

 7. Osek⋌ 3 1 1 1­  8:8  4

 8. Chlumec⋌ 3 1 0 2­  5:5  3

 9. Neumětely⋌ 3 1 0 2 ­ 8:9  3

10. Zdice B⋌ 3 1 0 2  7:8  3

11. Trubín⋌ 3 1 0 2­  5:5  3

12. Drozdov⋌ 3 1 0 2­  5:6  3

13. Újezd⋌ 3 0 1 2  ­2:9  1

14. Z. Třebaň⋌ 3 0 0 3­  5:13 0

III. A: AFK Loděnice B – Karlštejn 0:2 (0:2), Vysoký Újezd – SK Chyňava 2:4 (1:3), SK Cembrit Beroun-Závodí – Vižina 4:0 (3:0), Durisol Všeradice – VČS Tmaň 3:1 (2:0), Hudlice – SK Nižbor 2:0 (2:0), FC Liteň – Lužce 0:1 (0:1), Srbsko – FK Svatá 3:0 (1:0).

 1. Cembrit⋌3  3 0 ­0  9:0 9

 2. Chyňava⋌3  3 0 0 ­ 9:4 9

 3. Srbsko⋌3  ­2 1 0  7:3 7

 4. Všeradice⋌3  2 0 1 ­ 5:4 6

 5. Svatá⋌3  2 0 1 ­ 4:4 6

 6. Lužce⋌3  2 0 1 ­ 3:3 6

 7. Karlštejn⋌3  1 1 1  ­5:4 4

 8. Hudlice⋌3  1 0 2 ­ 3:3 3

 9. Loděnice B⋌3  1 0 2  4:5 3

10. Nižbor⋌3  1 0 2­  3:4 3

11. Tmaň⋌3  1 ­0 2  5:7 3

12. Vysoký Újezd⋌3  1 0 2  ­5:8 3

13. Liteň⋌3  0 0 3­  2:6 0

14. Vižina⋌3  0 0 3 ­ 0:9 0

III.B: Hostomice B – Felbabka 0:1 (0:0), Horymír Neumětely B – FK Komárov B 3:1 (2:0), Stašov – Broumy 5:5 (3:1), SK Březová 08 – SK Rpety 6:3 (2:2), SK Doubravan Újezd B – Sparta Podluhy 4:0 (1:0), Spartak TOS Žebrák B – Zaječov 0:2 (0:2), Běštín – Slavoj Osek B 0:7 (0:2).

 1. Felbabka⋌3 3 0 0  ­8:4  9

 2. Osek B⋌3 2 1 0 13:4  7

 3. Broumy⋌3 2 1 0 1­5:7  7

 4. Zaječov⋌3 2 1 0 ­11:5  7

 5. Neumětely B⋌3 2 0 1  8:10 6

 6. Březová⋌3 1 2 0 1­0:7  5

 7. Stašov⋌3 1 2 0 ­10:8  5

 8. Újezd B⋌3 1 1 1  9:9  4

 9. Hostomice B⋌3 1 0 2  7:4  3

10. Běštín⋌3 1 0 2 ­ 5:12 3

11. Podluhy⋌3 0 2 1  ­1:5  2

12. Žebrák B⋌3 0 0 3  2:7  0

13. Rpety⋌3 0 0 3  ­8:16 0

14. Komárov B⋌3 0 0 3  2:11 0

IV.A: Osov – Chodouň 0:2 (0:1), Endeco Zdejcina – Chrustenice 2:3 (1:1), Durisol Všeradice B – SK Nižbor B 0:0 (0:0), FK Stejstav Hýskov B – Mořinka 5:3 (1:1), SK Tetín B – Baník Mořina 1:4 (1:2).

IV.B: SK Tlustice B – Praskolesy B 7:0 (4:0), Slovan Lochovice – Chaloupky 4:1 (1:1), Stašov B – SK Rpety B 8:1 (2:0), Drozdov B – Zaječov B 1:4 (0:2), Union Cerhovice B – Kublov 3:0 (0:0).