OP: Stašov - Neumětely 2:2, Osek - Beroun B 4:1, Nižbor - Chlumec 6:2, Újezd - Broumy 2:1, Tlustice - Žebrák 1:3, Praskolesy - Zdice 1:0, Trubín - Drozdov 6:2.

Tabulka:

 1. Osek⋌ 4 4 0 0 17:2  12
2. Žebrák⋌ 4 4 0 0 13:2  12
3. Zdice⋌ 4 3 0 1 12:3   9
4. Tlustice⋌ 4 2 1 1  9:7   7
5. Stašov⋌ 4 2 1 1 10:9   7
6. Újezd⋌ 4 2 1 1  5:7   7
7. Praskolesy⋌ 4 2 0 2  9:3   6
8. Nižbor⋌ 4 2 0 2 12:8   6
9. Trubín⋌ 4 2 0 2  9:7   6
10. Neumětely⋌ 4 1 1 2  6:13  4
11. Broumy⋌ 4 1 0 3  3:5   3
12. Chlumec⋌ 4 0 1 3  5:17  1
13. Beroun B⋌ 4 0 1 3  3:16  1
14. Drozdov⋌ 4 0 0 4  5:19  0

III.A: Lužce - N. Jáchymov 2:4, Loděnice B - Tmaň 2:0, Hudlice - Karlštejn 2:1, Tetín - Cembrit Beroun 0:2, Srbsko - Zadní Třebaň 3:0, Chodouň - Zdice B 0:3, Svatá - Chyňava 2:0.

Tabulka:

 1. Cembrit ⋌ 4 4 0 0 18:0  12
2. N. Jáchymov⋌ 4 3 1 0 14:9  10
3. Tmaň⋌ 4 2 1 1 10:6   7
4. Zdice B⋌ 4 2 1 1 10:7   7
5. Loděnice B⋌ 4 2 1 1  5:3   7
6. Zadní Třebaň⋌ 4 2 1 1 10:9   7
7. Hudlice⋌ 4 2 0 2  8:6   6
8. Karlštejn⋌ 4 2 0 2  7:5   6
9. Tetín⋌ 4 2 0 2  5:8   6
10. Chyňava⋌ 4 1 1 2  5:6   4
11. Srbsko⋌ 4 1 1 2  7:12  4
12. Svatá⋌ 4 1 0 3  5:13  3
13. Lužce⋌ 4 0 1 3  3:12  1
14. Chodouň⋌ 4 0 0 4  1:12  0

III.B: Rpety - Neumětely B 3:2, Osek B - Zaječov 6:3, Hostomice B - SK Březová 08 1:1, Újezd B - Všeradice 0:6, Kublov - Podluhy 1:3, Běštín - Cerhovice B 6:1, Felbabka - Lochovice 5:1.

Tabulka:

 1. Podluhy⋌ 4 4 0 0 24:6  12
2. Všeradice⋌ 4 3 0 1 12:3   9
3. Běštín⋌ 4 3 0 1 15:9   9
4. SK Březová ⋌ 4 2 2 0  9:6   8
5. Hostomice B⋌ 4 2 1 1 13:10  7
6. Lochovice⋌ 4 2 1 1  9:9   7
7. Rpety⋌ 4 2 1 1 10:11  7
8. Osek B⋌ 4 2 0 2 15:11  6
9. Felbabka⋌ 4 2 0 2  9:14  6
10. Zaječov⋌ 4 1 1 2  7:12  4
11. Neumětely B⋌ 4 1 0 3  8:15  3
12. Kublov⋌ 4 0 1 3  4:10  1
13. Újezd B⋌ 4 0 1 3  4:14  1
14. Cerhovice B⋌ 4 0 0 4  4:13  0

IV.A: Hýskov B - Liteň 5:0, Vižina - Osov 5:1, Nižbor B - Vys. Újezd 6:3, Chrustenice - Všeradice B 3:3, Zdejcina - Mořina 1:1.

Tabulka:

 1. Vižina⋌ 3 3 0 0 10:3  9
2. Všeradice B⋌ 3 2 1 0  9:5  7
3. Nižbor B⋌ 3 2 0 1 12:8  6
4. Hýskov B⋌ 3 2 0 1  9:6  6
5. Zdejcina⋌ 3 1 1 1  6:4  4
6. Mořina⋌ 3 1 1 1  5:5  4
7. Chrustenice⋌ 3 1 1 1  8:9  4
8. Vys. Újezd⋌ 3 1 0 2  8:8  3
9. Liteň⋌ 3 0 0 3  2:11 0
10. Osov⋌ 3 0 0 3  3:13 0

IV.B: Tlustice B - Drozdov B 2:1, Stašov B - Zaječov B 5:1, Chaloupky - Žebrák B 1:5, Praskolesy B - Lochovice B 4:5, Rpety B – Libomyšl nehlášeno.

Tabulka:

 1. Žebrák B⋌ 4 4 0 0 31:5  12
2. Stašov B⋌ 4 2 2 0 13:6   8
3. Libomyšl⋌ 3 2 1 0 10:2   7
4. Tlustice B⋌ 4 2 1 1 10:6   7
5. Lochovice B⋌ 4 2 0 2  9:25  6
6. Komárov B⋌ 3 1 1 1  6:6   4
7. Zaječov B⋌ 4 1 1 2  9:11  4
8. Rpety B⋌ 3 1 0 2  5:8   3
9. Chaloupky⋌ 3 1 0 2  5:14  3
10. Drozdov B⋌ 3 0 0 3  6:10  0
11. Praskolesy B⋌ 3 0 0 3  5:16  0