Vedoucí Cembrit Beroun se představil na půdě na jaře velmi dobře hrajícího Karlštejna. Souboj prvního se čtvrtým celkem tabulky přinesl vyrovnaný fotbal a nakonec se body dělily. Náskok lídra se po dvacátém kole snížil již jen na bod, Nižbor totiž deklasoval na svém hřišti šesté Lužce 6:1. V hlavní roli byl opět ve skvělé formě hrající kanonýr Roman Lukeš, který zatížil konto soupeře čtyřmi brankami. Lukeš má v poslední době skvělou formu, když ve čtyřech kolech dokázal nastřílet deset branek, díky čemuž se posunul do čela tabulky střelců.

O značné překvapení se postarali fotbalisté Vysokého Újezda, kteří si připsali skalp třetích Všeradic. Hosté sice vedli po prvním poločase 1:0, jenže na straně domácích po změně stran řádil Kail, který hattrickem zařídil obrat a pro Vysoký Újezd velmi cenné vítězství.
Těžce vydřené vítězství zaznamenali fotbalisté Tmaně. Hostující Svatá hrála hodinu v deseti, čehož domácí dlouho nedokázali využít. Zvláště, když v samém závěru prvního poločasu vyrovnal po brejku technickou střelou pod břevno Bartoníček. Tmaň nakonec ve druhém poločase dokázala jeden gól vstřelit a vydřela tak těsné vítězství.

Tabulka střelců

(21 gólů) – Lukeš (Nižbor), (20) – Kail (Vysoký Újezd), (16) – Novotný D. (Cembrit), (14) – Sevald (Nižbor), (11) – Suchý (Svatá) (10) – Eliášek (Liteň), Vydra (Cembrit), Bělecký (Loděnice B), Fiala L. (Tmaň) (9) – Tolma (Lužce), Svoboda K. (Hudlice), Mackovič (Všeradice), (8) – Jankásek T. (Lužce), Landa (Cembrit), Bouček, Linhart (Všeradice), Bláha (Srbsko), (7) – Kučera (Nižbor), Bastl (Srbsko), Steiner Zd. (Chyňava), Mráz (Loděnice B), Rys (Tmaň), Vyterna (Karlštejn), (6) – Pick (Nižbor), Kokrda (Lužce), Kobík (Srbsko), Hubka Jak. (Hudlice), Aduwa (Loděnice B), Kříž, Pivoňka, Vinkl P. (Chyňava), Jakoubek (Všeradice), Červenka K. (Tmaň), Maleček (Karlštejn). Tabulka střelců je vytvořena dle hlášení výsledků.
Tři body si připsala poslední Vižina, která se sešla v dobrém složení. Domácí nakonec přestříleli Srbsko 4:3, nadále jsou ale na posledním místě. V Chyňavě, kam přijela předposlední Liteň byl k vidění hodně vyrovnaný fotbal. Hosté vedli po poločase 1:0, domácí ovšem po změně stran zabojovali a dokázali utkání otočit na 2:1.

Karlštejn - SK Cembrit Beroun-Závodí 1:1 (0:0), branky: Zajíc - Novotný, diváci: 100, rozhodčí: Ryska. Vysoký Újezd - Durisol Všeradice 3:1 (0:1), branky: Kail 3 - Jakoubek z pen., diváci: 50, rozhodčí: Bidšovský. AFK Loděnice B - Hudlice 3:1 (1:1), branky: Aduwa, Bělecký, Baštář - Svoboda, diváci: 40, rozhodčí: Sekerka. SK Chyňava - FC Liteň 2:1 (0:1), branky: Vinkl M., Vlček Patrik - Eliášek, diváci: 50, rozhodčí: Mázdra. Vižina - Srbsko 4:3 (2:0), branky: Bělohlávek 2 (1 z pen.), Rajchl - Růžička, Burian, Bláha, diváci: 60, rozhodčí: Belanský. VČS Tmaň - FK Svatá 2:1 (1:1), branky: Rys Josef, Haas Radek - Bartoníček, diváci: 40, rozhodčí: Plecitý. SK Nižbor - Lužce 6:1 (3:0), branky: Lukeš Roman 4, Sevald, Pick - Mařánek, diváci: 90, rozhodčí: Závora.

 1. Cembrit⋌ 20 14 3  3 53:15 45
2. Nižbor⋌ 20 14 2  4 66:22 44
3. Všeradice⋌ 20 13 1  6 52:26 40
4. Karlštejn⋌ 20 12 3  5 41:23 39
5. Loděnice B⋌ 20 11 1  8 52:35 34
6. Lužce⋌ 20 10 1  9 46:36 31
7. Chyňava⋌ 20  8 6  6 39:33 30
8. Hudlice⋌ 20  9 3  8 35:29 30