HLAVICE – KRÁLŮV DVŮR 3:4

Začátek zápasu se hostům vůbec nepovedl. „V páté minutě jsme mohli prohrávat 3:0," přiznal trenér Kučera, který doplnil i důvod, proč měli domácí takovou převahu v úvodu zápasu. „Nastoupili jsme, jak kdybychom jeli na první přátelák v lednu," dodal trenér cábelíků. Úvodní nápor domácího celku nakonec Králodvorští i díky brankáři Michňovi a brankové konstrukci ustáli bez inkasování. A v osmé minutě se Králodvorští dostali do vedení, když domácí chybovali na půli hřiště a následný brejk zakončil Fulín.

To byla pro domácí hodně studená sprcha. Díky gólu se Králodvorští zvedli a ve 22. minutě už to bylo 0:2. Tentokrát se při standardce prosadil Dochtor. „Pak už jsme asi byli lepší. Oni mají mladší mančaft a spíš to jsou bojovníci. My jsme celkem hráli chvílemi fotbal, pokud to Dochtor s Toporčákem nepřeháněli a zbytečně nedrželi míč," poznamenal trenér Kučera. Poločas skončil pro hosty velmi nadějným stavem 0:2.
Hned v úvodu druhého poločasu ovšem domácí snížili. „Když jsme si nezvládli dát gól v první půli, tak jsme si ho dali hned ve 47. minutě. Naštěstí jsme rychle odpověděli, takže zas takové drama to nebylo," zmínil trenér Králova Dvora.

Dodejme, že třetí branku přidal po autovém vhazování Paprčiak. Hlavice se ale nevzdala a po chvíli to bylo opět jen o gól, když se při standardce prosadil domácí Helt. Pak se ovšem o slovo přihlásil obránce Kvída a Králův Dvůr vedl dvacet minut před koncem velmi nadějně 4:2. Hlavice sice mohla zápas ještě výrazně zdramatizovat, Michňa měl ale dobře postavenou branku. Domácí nakonec přece jen snížili, ale až dvě minuty před koncem. „V 88. minutě ještě šli na 3:4, ale to už jsme ukočírovali střídáními," poznamenal trenér Kučera, kterého těšilo, že hráči těžké utkání dokázali zvládnout. „Až na ty začátky poločasů a některé jednotlivce, kteří si nenechají říct, to bylo dobré. Bylo to bojovné, ta snaha tam byla jasná," zmínil Kučera.

Po zápase čekala fotbalisty tradiční dokopná. „Už týden před zápasem se hráči bavili o rozlučce a já jsem jim připomínal, že zapomínají na to, že ještě hrajeme poslední mistrák, který musíme zvládnout. Naštěstí to klaplo," těšilo Kučeru, který doplnil, že rozlučka byla vydařená. „Někteří hráči tu odehráli dobrý půlrok a ještě to završili dobře u jukeboxu. Takové kluky to je radost mít v mužstvu," dodal trenér Králova Dvora.