Jaká je situace v tabulkách, kde hrají týmy z Berounska?

Dorost Krajský přebor

28. kolo: Čáslav Neratovice /Byškovice 5:1 (starší), 3:4 (mladší), Vlašim Kutná Hora 3:1, 8:0, Kunice Dobříš 2:1, 3:0, Sp. Příbram Kosmonosy 0:5, 5:0, SK Rakovník Tn. Rakovník 4:0, 4:0, Sedlčany Mn. Hradiště 3:5, 1:2, Nové Strašecí Hořovicko 1:3, 0:4, Beroun Nymburk 5:1, 1:2. Dohrávka: Hořovicko Sedlčany 2:0, 5:1.

Starší

1. Kosmonosy 28 18 2 8 86:44 56

2. SK Rakovník 28 17 3 8 72:36 54

3. Sp. Příbram 28 15 5 8 82:67 50

4. Čáslav 28 14 7 7 68:48 49

5. Neratovice/Byšk. 28 14 4 10 66:49 46

6. Mn. Hradiště 28 13 5 10 81:53 44

7. Nové Strašecí 28 14 2 12 55:69 44

8. Beroun 28 12 6 10 62:66 42

9. Vlašim 28 12 5 11 56:44 41

10. Hořovicko 28 12 5 11 58:55 41

11. Nymburk 28 10 4 14 50:56 34

12. Sedlčany 28 10 4 14 52:74 34

13. Dobříš 28 10 3 15 57:79 33

14. Kunice 28 9 1 18 47:63 28

15. Tn. Rakovník 28 7 6 15 43:65 27

16. Kutná Hora 28 5 2 21 40:107 17

Mladší

1. Mn. Hradiště 28 23 2 3 131:32 71

2. Sedlčany 28 22 0 6 97:34 66

3. Vlašim 28 19 4 5 120:36 61

4. Neratovice/Byš. 28 18 2 8 104:50 56

5. Sp. Příbram 28 17 3 8 122:52 54

6. Čáslav 28 15 6 7 104:50 51

7. Nymburk 28 16 1 11 74:75 49

8. Hořovicko 28 15 2 11 112:55 47

9. SK Rakovník 27 14 4 9 117:66 46

10. Dobříš 28 13 3 12 83:57 42

11. Kunice 27 9 3 15 48:81 30

12. Kosmonosy 27 5 3 19 36:119 18

13. Nové Strašecí 28 4 5 19 39:116 17

14. Kutná Hora 28 5 0 23 29:159 15

15. Tn. Rakovník 27 2 5 20 33:121 11

16. Beroun 28 3 1 24 30:176 10

Dorost I. A třída

Skupina A

24. kolo: SK Roztoky Švermov 1:7, Loděnice Králův Dvůr 2:3, Lužná Slaný 2:3, Tuchlovice Hudlice 3:4, Zvoleněves Kralupy 10:1, Brandýsek Velvary 1:4, TJ Roztoky Kročehlavy 1:4. Dohrávka: Slaný Loděnice 5:1.

1. Slaný 24 17 3 4 117:31 54

2. Hudlice 24 17 3 4 99:38 54

3. Švermov 24 15 4 5 74:34 49

4. Králův Dvůr 24 15 1 8 93:50 46

5. Tuchlovice 24 14 3 7 82:43 45

6. Kročehlavy 24 12 4 8 63:44 40

7. TJ Roztoky 24 11 1 12 43:52 34

8. Velvary 24 10 4 10 43:56 34

9. SK Roztoky 24 10 1 13 48:68 31

10. Lužná 24 9 0 15 46:70 27

11. Loděnice 24 6 3 15 37:69 21

12. Brandýsek 24 6 3 15 47:86 21

13. Zvoleněves 24 5 1 18 44:112 16

14. Kralupy 24 5 1 18 26:109 16

Skupina E

24. kolo: Sedlec/Prčice Milín 1:1, Rožmitál Týnec n. Sáz. 2:4, Podlesí Jílové 2:0, Mníšek p. B. Lety 2:1, Bohutín Drozdov 15:0, Votice Mezno 4:0.

1. Votice 23 18 3 2 92:18 57

2. Lety 22 15 3 4 73:19 48

3. Milín 22 13 2 7 42:42 41

4. Podlesí 22 12 4 6 67:28 40

5. Bohutín 22 11 2 9 65:33 35

6. Sedlec/Prčice 22 11 1 10 54:73 34

7. Mníšek p.Brdy 22 9 6 7 52:38 33

8. Mezno 22 8 4 10 48:54 28

9. Týnec n. Sáz. 22 8 3 11 50:58 27

10. Petrovice 22 6 3 13 29:58 21

11. Jílové 22 5 5 12 57:62 20

12. Drozdov 23 2 7 14 36:103 13

13. Rožmitál 22 2 5 15 29:108 11

Žáci Krajský přebor

28. kolo: Dobříš Zeleneč 2:3 (starší), 3:1 (mladší), Mn. Hradiště Sedlčany 2:3, 6:0, Tn Rakovník Čelákovice 0:3, 2:6, Velim Sp Příbram 1:6, 0:7, Poděbrady Kunice 5:3, 3:2, Nymburk Brandýs/ Boleslav 15:0, 4:6, Beroun Neratovice /Byškovice 6:1, 4:2, Říčany Vlašim odloženo.

Starší

1. Nymburk 28 25 2 1 145:11 77

2. Neratovice/Byš. 28 20 1 7 143:43 61

3. Sp Příbram 28 18 4 6 80:33 58

4. Vlašim 27 17 5 5 89:33 56

5. Čelákovice 28 17 4 7 69:42 55

6. Říčany 26 16 3 7 71:35 51

7. Tn Rakovník 28 14 4 10 90:38 46

8. Mn. Hradiště 28 11 3 14 52:78 36

9. Velim 28 12 0 16 62:90 36

10. Sedlčany 28 11 2 15 63:90 35

11. Kunice 28 10 1 17 58:73 31

12. Poděbrady 28 9 2 17 52:82 29

13. Beroun 28 8 3 17 44:81 27

14. Brandýs/Boles. 27 8 2 17 54:134 26

15. Zeleneč 28 7 1 20 42:109 22

16. Dobříš 28 0 1 27 19:161 1

Mladší

1. Sp Příbram 28 24 1 3 139:41 73

2. Beroun 28 22 0 6 154:73 66

3. Neratovice/Byš. 28 20 1 7 129:58 61

4. Říčany 26 19 2 5 106:58 59

5. Mn. Hradiště 28 18 2 8 137:75 56

6. Nymburk 28 17 1 10 131:70 52

7. Sedlčany 28 15 0 13 135:104 45

8. Čelákovice 28 11 4 13 67:84 37

9. Zeleneč 28 12 1 15 79:110 37

10. Poděbrady 28 9 6 13 67:102 33

11. Velim 28 10 1 17 80:121 31

12. Vlašim 27 8 4 15 63:98 28

13. Tn Rakovník 28 7 1 20 57:133 22

14. Dobříš 28 6 2 20 60:122 20

15. Brandýs/Boles. 26 5 4 17 58:111 19

16. Kunice 27 2 2 23 37:139 8

Žáci I. A třída

Skupina A

22. kolo: Velvary Hostouň 4:2, Velký Borek Pavlíkov 0:6, Sn. Kladno Kněževes 2:2, Slaný SK Rakovník 1:5. Dohrávka: Hořovicko Králův Dvůr 2:0.

1. Hořovicko 18 18 0 0 151:7 54

2. Velvary 18 14 2 2 90:21 44

3. SK Rakovník 18 14 1 3 91:13 43

4. Králův Dvůr 18 12 0 6 76:26 36

5. Slaný 18 9 2 7 62:34 29

6. Hostouň 18 7 1 10 48:47 22

7. Sn. Kladno 18 5 2 11 31:77 17

8. Pavlíkov 18 4 0 14 25:118 12

9. Kněževes 18 1 2 15 19:130 5

10. Velký Borek 18 0 2 16 13:133 2