Osečtí postrádali v zápase tři hráče, především ale nedokázali překonat skvělého brankáře Chlumce Jaroše. Zajímavý výsledek se zrodil také v Cerhovicích. Domácí Union potvrdil, že výsledky z přípravy nebyly náhodné. Zadní Třebaň na hřišti Unionu utržila těžký debakl 7:2.

Vysoké vítězství zaznamenali také fotbalisté Komárova, kteří zřejmě budou po sestupu patřit ke špičce okresního přeboru. Komárovští na půdě Šemíků vedli po půli 3:0, když se trefili Kebrdle, Ernest a těsně před přestávkou také Zeman. Po změně stran hosté své vedení ještě dokázali navýšit. Čestný gól za domácí vstřelil Jaroslav Šebek.

Výborně vstoupila do prvního mistrovského utkání také Tlustice, která stejně jako Komárov vyhrála první poločas 3:0. Jenže po změně stran se dvakrát prosadil tetínský T. Kaňka a bylo o drama postaráno. Tlustice nakonec vedení uhájila a připsala si první vítězství. Tři body si připsali také fotbalisté Újezdu, kteří dokázali porazit rezervu Zdic. Zajímavý zápas se hrál ve Stašově. Ze souboje dvou celků, které patří k nadprůměru okresního přeboru nakonec vyšli lépe domácí fotbalisté, kteří porazili Trubín 2:1. Premiérové tři body si připsali také fotbalisté Českého Lva – Unionu Beroun B. Ti po vyrovnaném prvním poločase rozhodli dvěma brankami a porazili Nižbor 3:1.

Výsledky: Slavoj Osek – Chlumec 0:3 (0:1), branky: Hanousek, Hošťálek, Ležal, diváci: 90, rozhodčí: Müller – Knotek, Plecitý. Union Cerhovice – Ostrovan Zadní Třebaň 7:2 (4:1), branky: Pichlík 2, Grund 2, Pašek, Ungr J., vlastní – Jambor, Cieciura, diváci: 70, rozhodčí: Marx – Pecka, Gall. SK Doubravan Újezd – FK Olympie Zdice B 1:0 (0:0), branky: Štych, diváci: 100, rozhodčí: Pecka – Mázdra, Červenka. Stašov – FC Freyburg Trubín 2:1 (1:1), branky: Vávra, Kučera – Klička J., diváci: 70, rozhodčí: Ryska – Špicl, Kubát. Český lev-Union Beroun B – SK Nižbor 3:1 (1:1), branky: Lehovič, Choc, Krčma z pen. – David P., diváci: 100, rozhodčí: Hájek – Pos ml., Knotek. SK Tlustice – SK Tetín 3:2 (3:0), branky: Dolínek 2, Linhart, – T. Kaňka 2, diváci: 120, rozhodčí: Šnajdr – Kareš, Spiegl. SK Horymír Neumětely – FK Komárov 1:5 (0:3), branky: Jar. Šebek – Kebrle, Ernest, Zeman, Král, Srp, diváci: 50, rozhodčí: Krůta – Hájek, Kros.