Praskolesy – Zadní Třebaň 3:2

Úvody obou poločasů ovlivnily průběh utkání. Domácí se hned v 6. minutě dostali lacino k vedení. Střelu Šeplavého tečoval jeden z hostujících hráčů a míč skončil v třebaňské brance. Vedení Praskolesy nabudilo a po chvíli mohli domácí vézt již o dva góly, střela Drábka ale branku těsně minula. S postupem času hosté ovládli střed hřiště, ve 20. minutě si doslova pohráli s domácí obranou a Jambor střelou do odkryté branky vyrovnal na 1:1. Po chvíli mohl domácím vrátit vedení Hacmac, ale s jeho pěknou střelou si Procházka poradil. V závěru poločasu hosté polevili a domácí měli navrch. Ve 43. minutě se také Praskolesy dostaly do vedení, kdy si na centr Hacmace naskočil Hrdlička a hlavou skóroval.

Hned v úvodu druhého poločasu Praskolesy zvýšily své vedení, když se ve 48. minutě prosadil Šteiner – 3:1. Ani tento gól ale hosty nesrazil. V 53. minutě vypálili hosté na Lukavského tři projektily, ani jeden ale do sítě neprošel. Domácí se poté zaměřili spíše na udržení výsledku, zato Třebaňští začali hodně zlobit. V 65. minutě mohl snížit Šťastný, Lukavský se ale vytáhl. Po chvíli pak táhlá střela Pazdery jen těsně minula tyč. Více vzruchu si diváci užili, když na hřiště vběhla tříletá holčička a pádila přes celou šíři hřiště, takže rozhodčí musel přerušit hru. Poté přišly i šance domácích. Trestný kop Šeplavého skončil na těle bránících hráčů a gólem neskončila ani střela Šindeláře. Poté se ke slovu opět dostali hosté, kteří si vytvořili řadu šancí. O zdramatizování zápasu se postaral snížením Palička – 3:2. V závěru utkání se domácí strachovali o vedení, o které také mohli přijít. Hosté si vytvořili tři vyložené šance, překonat Lukavského ale nedokázali, a tak se museli spokojit s porážkou. Domácí i v oslabené sestavě po pěkném a bojovném utkání slavili úspěch. Hosté určitě nezklamali, při troše štěstí si mohli odvézt nějaký ten bod.

Branky: Šeplavý, Hrdlička J., Šteiner – Palička, Jambor. ŽK: Drábek – Soukup. Rozhodčí: Egrt – Belanský, Plecitý. Poločas: 2:1. Diváci: 100.

Praskolesy: Lukavský – Smetana, Hrdlička J., Šindelář, Drábek, Hacmac, Šeplavý (Malý), Havlík, Šteiner, Plašil, Hrdlička.

Zadní Třebaň: Procházka – Šťastný, Pazdera, Palička, Andráš, Burian, Cieciura (Osoba), Soukup, Jambor M., Hruška‚ (Jambor L.), Sýkora (Martínek).