Doslova útočnou smršť předvedli fotbalisté Zaječova, kteří hostili Běštín. Domácí neměli se soupeřem slitování a již o poločase vedl Zaječov vysoko 7:0. Kanonáda domácích fotbalistů pokračovala i ve druhém poločase, kdy se Zaječovští opět dokázali sedmkrát prosadit. Běštín tak nakonec odjel s ostudným debaklem 14:0. V domácím dresu se ve výborném světle představil útočník Jiří Klekner, který se blýskl šesti přesnými zápasy. Zdatně mu sekundovali Martinkovič s Kasíkem, kteří zaznamenali hattrick. Tato trojice hráčů se tedy postarala o dvanáct branek. Zaječov vede po čtvrtém kole tabulku o skóre před Osekem B. V příštím kole bude k vidění další šlágr, béčko Oseku totiž přivítá vedoucí Zaječov.

Čtvrté kolo přineslo také derby, ve kterém Broumy hostily Březovou a utkání přilákalo více něž dvě stovky diváků. Zápas mnoho pohledného fotbalu nenabídl, spíše šlo o bitvu o každý metr hřiště. V prvním poločase se Broumy dostaly do vedení, když se po centru Spurného trefil z bezprostřední blízkosti Pergler. Po změně stran se hra hodně přitvrdila. Po hodině hry Březová vyrovnala, když po faulu na Karla Červenku proměnil Dupač penaltu. O pět minut později se pak v šestnáctce prosadil Karel Červenka a Březová vedla 2:1. Broumy vyrovnaly v 75. minutě, kdy pokus Bureše tečoval Müller mimo dosah brankáře Košťálka. Poté se již skóre nezměnilo a oba celky si tak spravedlivě rozdělily po bodu.

Felbabka - Slavoj Osek B 1:2 (0:1), branky: Mužík Zdeněk - Císař Milan 2, diváci: 60, rozhodčí: Egrt. Zaječov - Běštín 14:0 (7:0), branky: Klekner 6, Martinkovič 3, Kasík 3, Šos, Sommr, diváci: 60, rozhodčí: Vodička. Sparta Podluhy - Spartak TOS Žebrák B 4:2 (1:1), branky: Pospíšil, Umon, Bažata z pen., Švarc Marek - Štuksa, Raška, diváci: 60, rozhodčí: Teplý. SK Rpety - SK Doubravan Újezd B 2:1 (1:0), branky: Egrt, Čapek - Štochl, diváci: 50, rozhodčí: Fischer. Broumy - SK Březová 08 2:2 (1:0), branky: Pergler, Bureš - Dupač, Červenka Karel, diváci: 220, rozhodčí: Kros. FK Komárov B - Stašov 1:3 (0:2), branky: Lisý - Malý, Hubáček, Kučera, diváci: 60, rozhodčí: Sekerka. Hostomice B - Horymír Neumětely B 5:0 (3:0), branky: Spousta Roman 2, Krasanovský Jan, Lefner Pavel, Roubín Jan, diváci: 100, rozhodčí: Vlachopulos A.

1. Zaječov⋌ 4 3 1 0 25:5  10
2. Osek B⋌ 4 3 1 0 15:5  10
3. Felbabka⋌ 4 3 0 1  9:6   9
4. Broumy⋌ 4 2 2 0 17:9   8
5. Stašov⋌ 4 2 2 0 13:9   8
6. Hostomice B⋌4 2 0 2 12:4   6
7. Březová ⋌ 4 1 3 0 12:9   6
8. Neumětely B⋌4 2 0 2  8:15  6