Tomáš Kochman natočil se svou partou video s fotbalovou tématikou, které nejvíce zaujalo v úvodním kole. Sám se může navíc těšit na tričko s patronem soutěže, Lavim z Vyšehradu, tisícikorunový kredit na sázení a sportovní osušku. A především je ve hře o hlavní cenu.

„Je to super, že se to povedlo. Ne pro ceny, ale protože si uvědomíte, že to, co děláte, má nějaký smysl a na lidi to evidentně působí dobře,“ těší dvacetiletého fotbalistu hrajícího třetí třídu na Mělnicku. „Není to naše první video a natáčení nás dost baví. Naše tvorba je na určité úrovni a neustále se posouvá dopředu. Zajímalo nás, jestli něco takového dokážeme vyhrát,“ prozradil Tomáš Kochman motivaci k účasti v soutěži.

Profesionálně vyvedený klip, ve kterém nechybí skvělé fotbalové finty v kulise potemnělého hřiště v hlavním městě, bylo původně určené pro známou firmu zaměřující se na sportovní vybavení. Na jeho vzniku se podílelo hned několik lidí. Skupinu, která si říká streetplayerz, doplnil mimo jiné freestylista Jakub Nekuda. Skvělou práci ale odvedli také ti, kteří nebyli na výsledných záběrech vidět – Kryštof Kindl natáčel a stříhal, Vojtěch Vávra dodal hudbu.

I když výsledek, který nejvíce zaujal porotu, trvá necelé dvě minuty, stojí za ním tři natáčecí noci. Navíc za nepříliš příznivých podmínek.

„Déšť na nás moc nebral ohledy. Navíc se točilo v noci na opuštěném hřišti, takže bylo nutné sehnat vhodné světlo na baterky, což není úplně nejlevnější záležitost. A samozřejmě se vám každá věc nepovede natočit hned na první pokus,“ popsal Tomáš Kochman největší nástrahy, s nimiž se tvůrci popasovali.

Jak se jim to povedlo, můžete posoudit na facebooku Chance být hvězdou, kde najdete také další informace k soutěži.

Unikátní projekt sázkové kanceláře Chance a Deníku si dal za cíl podpořit amatérský fotbal. Možnost předvést prostřednictvím videa svůj um, radost, či cokoli z fotbalu můžete ještě v dalších sedmi podzimních kolech. Speciální porota týden co týden vybere nejoriginálnější video. Výsledky najdete vždy v pondělním vydání Deníku. O celkovém vítězi, jenž získá telefon iPhone 8 a výrobu dvou profesionálních sad dresů, pak rozhodne los.

Patronem soutěže se stal Jakub Štáfek Lavi z kultovního seriálu Vyšehrad (na snímku). „Chance je zábavná, odvážná a drzá, stejně jako on,“ řekla mluvčí firmy Markéta Světlíková.
Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa