IV.A třída

Víkendové kolo IV.A třídy přineslo nedohraný zápas ve Vysokém Újezdu, kde se odehrál jen první poločas. Do druhé půle Stašov B nenastoupil pro nízký počet hráčů.

Zadní Třebáň B – FC Liteň 1:1 (1:1), branky: Görög z pen. – Eliášek, diváci: 40, rozhodčí: Koza. SK Chyňava – SK Tetín B 1:1 (1:0), branky: Štanc – Zdechovan, diváci: 80, rozhodčí: Chvátal. Všeradice B – Zdejcina 5:1 (4:0), branky: Vitner, Dufek, Lenkvík, Stegmüller z pen., Suchý – Vokáč, diváci: 50, rozhodčí: Ducký. Mořinka – Mořina 2:7 (1:4), branky: Češka 2 – Kubín nejml. 4, Gardavský, Hašek, vlastní, diváci: 50, rozhodčí: Pos st. Vysoký Újezd – Stašov B 3:1 nedohráno, branky: Wagner, Krnáč, Kratochvíl T. – Kučera, diváci: 30, rozhodčí: Závora. Chrustenice – FK Svatá B 4:2 (2:1), branky: Dvořák Mir., Heies z pen., Dvořák D., Nýč – Sadílek, Matoušek, diváci: 70, rozhodčí: Ryska.

IV.B třída

Víkendové kolo IV.B třídy nepřineslo žádnou změnu na čele tabulky. Vedoucí tandem shodně vybojoval remízu.

Libomyšl – SK Rpety B 4:0 (2:0), branky: Špalek L. 2, Kladívko J., Červenka F., diváci: 30, rozhodčí: Plecitý. Broumy B – Cerhovice B 2:9 (1:4), branky: Vajs, Gosman – Pichlík, Štech, Zelenka 2, Švejda, Křížek, Kunc, Ječmen 2, diváci: 50, rozhodčí: Marek. Lochovice – SK Tlustice B 3:1 (2:0), branky: Kadlec J., Enderdle, Pichl – Ségl, diváci: 40, rozhodčí: Červenka. Zaječov B – FK Komárov B 1:1 (0:0), branky: Rydrych P. – Lukavský, diváci: 70, rozhodčí: Závora. SK Březová 08 – Chaloupky 2:2 (1:1), rozhodčí: Bartovský. Felbabka – Praskolesy B 3:2 (0:0), branky: Mužík 2, Havrlík – Handl, Šimonovský, diváci: 40, rozhodčí: Kareš.

¨ 1. Březová⋌ 20 14 3 ­ 3 94:18  45

 2. Komárov B⋌ 20 13 6  1­ 77:21  45

 3. Lochovice⋌ 20 11 3 ­ 6 55:36  36

 4. Felbabka⋌ 20 11 2 ­ 7 54:29  35

 5. Tlustice B⋌ 20 10 5  5­ 55:33  35

 6. CerhoviceB⋌20  9 6 ­ 5 48:33  33

 7. Zaječov B⋌ 20  6 6  8­ 34:45  24

 8. Chaloupky⋌ 20  6 5­  9 37:51  23