Starší: Tábor – ČLU Beroun 0:1

Přestože lvíčata hrála první poločas proti větru, začali hosté zostra. Hned v úvodu si Berounští vytvořili tři velmi dobré šance. Jenže jak Sedlák, tak poté i dvakrát Soukup míč za záda táborského brankáře nedostali. Ve zbytku prvního poločasu se již mnoho šancí nezrodilo a do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.

Od začátku druhé půle se berounským hráčům podařilo soupeře zatlačit do defenzivy, do zakončení se ale lvíčata nedostala. S postupem času dokázali Táborští vyrovnat hru, pak ale přišel rozhodující moment zápasu. Ondřej Slabý vypálil téměř z poloviny hřiště, domácí brankář na jeho střelu špatně zareagoval a míč skončil za jeho zády – 0:1.

Domácí poté vrhli všechny síly do ofenzívy, berounská obranná činnost ale byla v tomto utkání na patřičné výši a se všemi pokusy domácích si lvíčata poradila. Navíc hosté vyráželi k nebezpečným protiútokům, ze kterých mohli pojistit své vedení. Jenže David Soukup trefil zblízka jen nohy ležícího brankáře a po chvíli Táborští vykopávali míč z brankové čáry. V hektickém závěru Berounští obětavou hrou dokázali uhájit zasloužené vítězství a připsali si do tabulky důležité tři body.

Branka: Slabý. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Šafránek. Diváci: 80.

Beroun: Ježdík – Lorenc, Slabý, Krůta, Jílek – Zuska (42. Štrougal), Prokop (60. Žáček), Duchoň, Sedlák (68. Kruf), Pipiška (65. L. Kasl) – Soukup.

Mladší: Tábor – ČLU Beroun 4:2

Družstvo mladších žáků má přetrvávající personální problémy, a tak v každém jarním utkání lvíčata nastoupila v jiném složení a hráči kolikrát museli zaskočit i na jiných postech. To by samo o sobě, vzhledem k velké univerzálnosti berounských hráčů, nemusel být klíčový problém, jenže velká kumulace těchto problémů zapříčiňuje klesající úroveň týmu. Než se mladší žáci v Táboře stihli na hřišti srovnat, domácí vedli již 3:0. Po třech rychlých brankách domácích bylo prakticky po zápase. Lvíčata ovšem utkání nezabalila a patnáct minut před koncem snížili hosté na kontakt jediného gólu – 3:2. Lvíčata byla zpět ve hře, zaskočení domácí se ale v závěru vzchopili a aktivní hrou nedali berounským hráčům šanci na vyrovnání. Naopak v poslední minutě Tábor pojistil své vedení čtvrtým gólem, když potřetí v zápase proměnili pokutový kop.

Branky hostů: Kokeš, Patera z pen. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Šafránek.

Beroun: Tikovský – Kolín (37. Luňáček), Markvart, Řanda Z., Gart – M. Řanda (43.Rajtr), Patera, Kočvara, Piovarči – Kokeš, Sklenář.

 1. Písek⋌ 17 13 3­  1 56:16 42

 2. Prachatice⋌ 17 11 4 ­ 2 76:23 37

 3. Tábor⋌ 17 11 2­  4 49:18 35

 4. Beroun⋌ 17 10 2  ­5 41:22 32

 5. Příbram B⋌ 17 10 2  5­ 38:24 32

 6. Plzeň B⋌ 17  9 3  5­ 39:30 30