ČFL: Varnsdorf – Králův Dvůr (NE – Šedivka).

Divize: Bohemians 1905 B – Hořovicko (SO – 10.15 – hř. Loko Vršovice – Pastyřík).

KP: Semice – Beroun (NE – Pechanec).

I.A: Lhota – Loděnice (NE – Velebil), Vraný – Hořovicko B (NE – Koleček).

I.B – A: Zdice – Žebrák (SO – Dvořák), Králův Dvůr B – Mutějovice (NE – Kubíček), Senomaty – Praskolesy (NE – Hlavnička).

I.B – E: Maršovice – Hostomice (NE – Baroch).

OP: Tlustice - Chlumec (SO - Hájek - Kareš, Gall). Neumětely - Beroun B (SO - Ryska - Plecitý, Kubát). Komárov - Stašov (SO - Ducký - Špicl, Slabý). Tetín - Újezd (SO - Sekerka - Mázdra, Pecka). Nižbor - Cerhovice (SO - Anýž - Závora, Kušo). Trubín - Osek (NE - Krůta - Šnajdr, Kubát). Zdice B - Zadní Třebaň (NE - Marx - Vlachopulos A, Vlachopulos P).

III.A: Srbsko - Loděnice B (NE - Kušo). Chrustenice - Hýskov (NE - hř. Loděnice - Pos ml.). Svatá - Hudlice (NE - Špicl). Lužce - Všeradice (NE - Bartovský). Nižbor B - Vysoký Újezd (NE - Chvátal). Nový Jáchymov - Karlštejn (NE - Plecitý). Cembrit Beroun - Tmaň (NE - 10.15 - Pecka).

III.B: Tlustice B - Vižina (NE - Deraj). Běštín - Podluhy (NE - Kareš). Březová - Zaječov (SO - hř.Bzová - Vlachopulos A). Komárov B - Újezd B (NE - Závora). Drozdov - Hostomice B (SO - Bartovský). Rpety - Osek B (SO - Vodička). Chodouň - Žebrák B (NE - 10.15 - Mázdra).

IV.A: Chyňava - Tetín B (NE - Anýž). Mořinka - Zdejcina (SO - hř.Lužce - Chvátal). Osov - Stašov B (SO - 11.00 - Koza). Mořina - Všeradice B (SO - Marek). Zadní Třebaň B - Liteň (NE - Sekerka).

IV.B: Praskolesy B - Horymír Neumětely B (NE - Spiegl). Chaloupky - Felbabka (NE - 10.15 - hř.Komárov – Červenka). Union Cerhovice B - Zaječov B (NE - Müller). Libomyšl - Broumy (SO - Šnajdr). Kublov - Lochovice (SO - 10.15 - Kros).

Divize D: Hořovicko – Benešov (SO – 11/13.15 – Duchoň)

I.A D: Hostouň – Loděnice (NE – 10.15 – Říha), Tn. Rakovník – Beroun (SO – 10.15 – Zelenda), Libiš – V. Újezd (SO – 10.15 – Kabyl), Králův Důr – Rudná (SO – 10.15 – hř. Svatá – Košťálek), Zdice – N. Strašecí (SO – 10.15 – Hůla),

OPD: Chyňava - Podluhy (SO - 10.15 - Deraj). Hostomice - Komárov (SO - 10.15 - Knotek). Nižbor - Hýskov (SO - 11.00 - Kušo). Nový Jáchymov - Újezd (NE - 11.00 - Plecitý). Žebrák - Všeradice (NE - 10.15 - Vodička).

Divize Ž: Hořovicko – Prachatice (NE – 10/11.45 – Lerch), Beroun – Sušice (SO – 10/11.45 – Prokeš).

KP Ž: M. Hradiště – Králův Dvůr (SO – 9.30/11.10 – Chovanec).

I.A Ž: Beroun B – N. Strašecí (NE – 9.30/11.10 – Na Máchovně – Hůla).

OPŽA: Loděnice - Neumětely (NE - 12.00 - Pos ml.). Nižbor - Všeradice (NE - 11.30 - Chvátal). Chyňava - Vysoký Újezd (NE - 12.00 - Anýž). Zdice - Hostomice (NE - 11.30 - Vlachopulos P).