Mutějovice – Zdice2:0

Domácí začali lépe a hned ve 2. minutě se Mutějovičtí dožadovali po průniku Staňka penalty, což rozhodčího nechalo v klidu. S postupem času o sobě dávali stále více vědět i hosté, kteří hrozili především ze standardek. Série hlaviček ale ke gólu nevedla. Poté se útoky přelévaly ze strany na stranu. Po Lupákově centru hlavičkoval Holý těsně nad a na druhé straně po rohovém kopu pálil Voráček, Malinovský však jeho pokus vyrazil. Poté byli aktivnější domácí, kteří ale branku víceméně neohrozili. Ve 35. minutě podnikli hosté rychlý protiútok, na jehož konci však Růžička zamířil mimo branku. Závěr poločasu přinesl několik šancí domácích chmelařů, ale střely Šťastného, Beneše či Rosy si cestu mezi tři tyče nenašly.

Obraz hry se ani ve druhém poločase příliš nezměnil. Útoky se střídaly na obou stranách, střelecká muška útočících hráčů však byla značně vychýlená, nebo se jistými zákroky blýskli oba brankáři. Na gól se čekalo až do 71. minuty, kdy byl v šestnáctce sražen Holý a sám z nařízené penalty nezaváhal – 1:0. Hosté odpověděli střelou Carvana, kterou Malinovský vytáhl nad břevno. V 78. minutě Mutějovice pojistily své vedení. Placata dokázal využít zaváhání hostující obrany a střelou z otočky do růžku branky poslal chmelaře do dvoubrankového vedení. V závěru mohli domácí zvýšit své vedení, Staňka ale vychytal Kasal.

Branky: 71. Holý, 78. Placata. Poločas: 0:0.

Mutějovice: Malinovský – Haluza – Rosa, Šťastný, Kapoun – Holý, Pech (65. Koláček), Lupák, Beneš – Staněk, Linhart (61. Placata)

Zdice: Kasal – Carvan, Trkovský, Voráček, Pech – Šinták (67. Kosík), Svoboda, Palek, Froněk – Kment, Růžička.