Zdice - Podlesí 2:2


První poločas byl poměrně vyrovnaný. Jako první zahrozili hosté, Mlnařík ale po sklepnutí Souchy mířil těsně vedle. Poté se do šance dostali i domácí. Střelu Pecha z dvaceti metrů vytáhl Černohorský konečky prstů na roh. Po chvíli se pak dostal domácí Růžička do samostatného úniku, brankáře hostů ale nepřekonal. I Zdice podržel brankář, jedovku Soukupa vyrazil Kasal na roh. Podlesí mohl poslat do vedení i Vojtíšek, který ale po sólu branku přestřelil. Skóre se změnilo až ve 37. minutě a radovali se domácí. Zdice zahrávaly rohový kop, který sice hosté odvrátili, na následný centr si ale naskočil obránce Kulhánek, jenž hlavičkou do protipohybu Černohorského vstřelil vedoucí branku - 1:0.

Ve druhé půli měli hosté navrch a po deseti minutách se dočkali vyrovnání. Sedláček se prohnal kolem obránců na pravé straně a zpětnou přihrávkou našel před odkrytou brankou Janáta, který pohodlně skóroval - 1:1. Poté se hra vyrovnala a od obou celků hrozily šance jen ze standardních situací. Skóre se změnilo až v poslední desetiminutovce. V 82. minutě domácí obrana zapomněla při opakovaném centru na Soukupa, který mohl nerušeně zakončit hlavou k tyči – 1:2. Jenže domácí nesložili zbraně, zabojovali a nakonec dokázali vyrovnat. Po nedůrazném odkopu hostující obrany se míč dostal k Pechovi, který byl před vápnem faulován. K následnému trestnému kopu se postavil Tomáš Svoboda, který parádní trefou zajistil Zdicím bod.

Branky: 37. Kulhánek, 88. T. Svoboda - 56. Janát, 82. Mlnařík. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Kubíček.

Zdice: Kasal - Trkovský, Kulhánek, Lebduška, Palek - Froněk, K. Svoboda, T. Svoboda, Šinták - Pech, Růžička. Střídali: Macourek, Hejný, Turický