Zdice - Doksy 1:1

Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu aktivně a již ve 4. minutě se dostali do vedení, když se trefil mladík Pech. Gól hosty evidentně zaskočil a ve zbytku prvního poločasu měli domácí více ze hry. A mohli také přidat další góly, jenže dvakrát neuspěl Kment, střelu Svobody zneškodnil brankář Kieryk a neujalo se ani několik dalších solidních šancí.

Po změně stran hosté zabrali a v 55. minutě se dočkali vyrovnání, když se při rohu prosadil Mošnička. Doksy poté mohly jít i do vedení, ve dvou vyložených šancích ale hosté mířili nepřesně. S postupem času se ke slovu dostali opět domácí, kteří mohli strhnout vedení na svou stranu,jenže dvě velké šance zneškodnil skvěle hostující brankář. Utkání tak nakonec dospělo do remízového konce.

Branky: 4. Pech - 55. Mošnička. Rozhodčí: Nepraš. ČK: 90. Mošnička (D). Poločas: 1:0. Diváci: 150.