Zdice – Lety 4:4

Na první gól se nečekalo dlouho. Hned ve 3. minutě chybovala domácí obrana a při standardce se hlavou prosadil Turek. Zdice vyrovnaly o deset minut později, když se prosadil Kment. A po půlhodině hry bylo pro domácí ještě lépe. Po rychlém protiútoku a střele Froňka vedla Olympie 2:1. Domácí mohli dokonce přidat i třetí branku. „Nedali jsme a místo 3:1 to v závěru poločasu bylo 2:2,“ uvedl trenér Zdic Miloslav Růžička. Domácí obrana opět zaspala a při centru nechali zdičtí hráči na malém vápně hlavičkovat volného Rosenkranze – 2:2.

Po změně stran domácí šli opět do vedení. V 63. minutě se razantní střelou prosadil Kment. Jenže o sedm minut později Zdičtí nepokryli rychlý protiútok soupeře a Jambor vyrovnal na 3:3. „Naše obranná hra je špatná. Od začátku přípravy jsme v šesti zápasech dostali devatenáct gólů. Něco je špatně. Musíme se na to podívat,“ podotkl trenér Růžička. Kanonáda ovšem pokračovala. V 78. minutě proměnil Šinták penaltu a Zdice opět vedly. Jenže v samém závěru Lety dokázaly vyrovnat. „V 92. minutě jsme ztratili míč u branky soupeře, byl z toho brejk a následně trestný kop z hranice vápna. Trefil to krásně přes zeď do šibenice. Ale koledovali jsme si o to. V 89. minutě kopali hosté trestňák z levé strany a Kasal to vytáhl ze šibenice,“ podotkl Růžička, který nebyl z výsledku nadšen, ale nedělal z remízy tragédii. „Lety hrály velice dobře. Mají tam čtyři hráče z bývalých divizních Řevnic. Ale třikrát jsme vedli, zápas jsme měli vyhrát,“ dodal trenér Zdic.

Branky: 34. Froněk, 13. a 63. Kment, 81. Šinták z pen. – 3. Turek, 43. Rosenkranz, 70. Jambor, 90. Rada. Rozhodčí: Jarolímek M. Poločas: 2:2. Diváci: 150.

Zdice: Kasal – Kosík, Křesťan, Trkovský, Macourek (46. Svoboda T.) – Růžička, Šinták, Svoboda K. Froněk, Kment (80. Turický), Pech (90. Jandík)