Zdice - Dobříš 2:2

Na první gól se nečekalo dlouho. Již v desáté minutě domácí Froněk z trestného kopu obstřelil zeď a Zdice vedly. Poté sice měli hosté mírnou převahu, když už se ale dostali do šance, buď netrefili branku, nebo si zdický gólman bez problémů poradil. Naproti tomu do velkých šancí se dostali domácí Šinták a Růžička, kteří ale na Sedloně nevyzráli. Ve 37. minutě se hosté dočkali vyrovnání. Domácí si nepohlídali autové vhazování a po následné přihrávce Řechky se v šestnáctce prosadil M. Liška.

Zdice v poslední čtvrthodině první půle měly několik příležitostí ke vstřelení gólu, avšak centr T. Svobody nikdo z hráčů do branky nedorazil a střela Růžičky skončila na tělech obránců. Domácí se dočkali až ve 44. minutě, kdy Šinták po zaváhání dobříšské obrany přehodil vybíhajícího Jechorta - 2:1.

Ve druhém poločase předváděli hosté kombinační hru, jenže důsledné napadání domácích jim často činilo obtíže. A když už se Dobříš prodrala k zakončení, většinou hosté nenasměrovali míč mezi tyče. Hosté se nakonec dočkali vyrovnání v 77. minutě. To M. Liška obral domácího obránce o míč a následnou přihrávku poslal do branky Řechka - 2:2.

V posledních minutách měli hosté na svých kopačkách vítězství, ale dvě velké šance neproměnili. Šrain obešel i brankáře Kasala, ale z úhlu poslal míč jen do boční sítě a po akci Webera s Procházkou M. Liška z půl metru nastřelil jen domácího obránce. Body se tak nakonec dělily.