Zdice - Jesenice 1:0

Domácí mohli jít do vedení hned v první minutě, sólo Kmenta ale zneškodnil brankář Bartyzal. Poté měli v prvním poločase herně navrch hosté, nebezpeční ale příliš nebyli. Odhodlali se totiž jen k několika hodně nepřesným střelám z dálky. Naopak domácí brejky byly hodně nebezpečné. Jenže Zdičtí hráči i v tomto střetnutí dokázali, že se trápí v zakočení.Nejprve mířil osamocený Froněk do břevna a poté Kment z osmi metrů branku přestřelil. Hosté zahrozili až po půlhodině hry. Střelu Šambergera tečoval Svoboda, brankář Kasal ale stihl míč vyrazit na roh. V závěru prvního poločasu pak byly k vidění ještě tři šance. Hostující Urik nedokázal potrestat chybu Kasala a na druhé straně hlavičkovali z malého vápna nepřesně Růžička a Svoboda.

Úvod druhé půle patřil domácím. Nejprve si hosté při akci Froňka málem dali vlastence a poté Froněk a Loubr mířili těsně vedle branky. Od 60. minuty měli výrazně navrch hosté. Jenže Šamberger se mezi tyče netrefil a se slabým pokusem Urika si Kasal poradil. V 70. minutě se hosté dostali do dvou velkých šancí. Nejprve při rohu dva metry před brankou promáchl Urik. Vzápětí Závora přešel přes tři domácí hráče, u tyče jej ale skvěle vychytal Kasal. Jesenice měla územní převahu i nadále, hosté z ní ale nic nevytěžili. Naopak v 81. minutě domácí podnikli rychlý protiútok, Kment se na hranici šestnáctky zbavil obránce a povedenou křižnou střelou překonal Bartyzala - 1:0. Poté se Zdice zatáhly do obrany a v pohodě si těsný náskok uhlídaly.

Branka: 81. Kment. Rozhodčí: Kelner. ŽK: Šinták - Šamberger, Setnička. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Zdice: Kasal - Palek, Křesťan, Trkovský, Voráček - Šinták, Svoboda, Loubr, Froněk (83. Carvan)- Kment (88. Macourek), Růžička

Jesenice: Bartyzal – Ryšavý, Urik (82. John), Brda, Ujčík – Setnička, Šamberger, Břečka, Reištetr – Havel, Závora (84. Altman).